site.ua
член клубу

Аби у тарганів був герб, то на ньому обов'язково зображалась би людина.

Тому що ці комашки професіонали виживання, але до нас їм ой як далеко.

Люди пережили безліч війн, екологічних катастроф, страшних епідемій… і байдуже. Тарганів все менше, а людей кілька мільярдів додалося.

Але, як показала ковідна епідемія, очікування біди для сапієнсів гірше самої біди.

Згадайте весну… В Полтавській області бунт та істерика – привезли українців з Китаю. Нечисленні захворілі намагаються не афішувати болячку, бо перелякані сусіди в пориві паніки цілком можуть спалити квартиру чи хату. Люди намагаються триматись один від одного подалі і косо дивляться на співплемінників без масок.

Потім попустило… Хворих ставало більше, а страху менше. Почалось повне роздолбайство: шопінг, вечірки, концерти, ярмарки, море і пляжі. Президент урочисто призначив себе чемпіоном по боротьбі з коронавірусом.

А зараз – біда, вірус посилив наступ і показав, що чемпіонство фіктивне. Людей в масках побільшало, але до весняного рівня далеко. Локдаун погрожує перерости у бунт та народні заворушення. А все чому?

Бо очікувати війну важче ніж жити з її усвідомленням.

Для наших "чемпіонів" є проста порада: аби стримати незадоволення людей і припинити стрімке падіння рейтингу, варто просто придумати страшилку, переконати суспільство у її реальності та в тому, що тільки нинішня влада може протистояти новому злу.

Тому в офісі глави держави пора вже починати читати передбачення плем’я Майя чи Ацстеків.

voryol
Volodimir Ryba

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації