site.ua
топ-автор

Топ-5 статей по количеству просмотров:

На річницю Майдану я написав сім коротких тез, а тепер хочу їх розкрити.
1. Якби тоді не вийшли — все було би нині настільки погано, що ви й уявити не можете. Саме тому не можете уявити, бо це змінило реальність. Нагадаю, що Майдан почався як рух за підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом в умовах, коли очільники держави робили вибір між двома альтернативами.

Валерій Пекар: Майдан: Сім тез на сьому річницю


Поздравляю, очень полезная петиция на сайте президента набрала необходимые 25 тысяч голосов. Речь идет о петиции с предложением принять закон о коллаборационизме. Автор петиции Станислав Ляшенко. Я не буду даже оценивать важность этого закона. Она очевидна и мы и так неоправданно затянули с признанием реальности.

Кирилл Сазонов: Предатели "в законе"


В українській мові є слова, які більш влучно аніж російські передають саму суть. Одне з таких слів – "мавпують". Воно влучне і смачне в роті коли його озвучуєш. Мабуть саме цим пояснюється те, що робить офіс президента Зеленського. Вони мавпують, не розуміючи змісту та доцільності багатьох дій, які бездумно та тупо копіюють у попередньої влади.

Роман Доник: "Планета обезьян" 18+


Не, ну это совсем пздц. Я оказывается агент впливу РФ. Дружок Арестовича, хороший оперативник и боевой офицер, но судя по всему никчемный руководитель ГУР, тоже вписался за «зелёный моносброд», как раньше рассказал ,что дела Вагнеровцев не было...

Марк Гордиенко: Начальник ГУР Украины - генерал Буданов, очень болен


Если вы вдруг не знаете, то есть такая штука, называется ICD-10, или по-нашему МКБ-10, Международный классификатор болезней, 10 версия. В нём более 69 тысяч болезней, травм и всяких расстройств. (Включая психические, но не детально. Для психических расстройств есть справочник DSM-5. Там тоже смешно, но по-другому.)

Владимир Завгородний: Сам себе Доктор Хаус!


Интересная статья, не попавшая в топ-5:

Gala Kavun: Ненароджені

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації