Правила

site.ua — українська блог-платформа. Завдання сайту — зібрати цікавих авторів, здатних створювати якісні та популярні матеріали.

На сайті може зареєструватися будь-який користувач Фейсбуку за допомогою Фейсбук-логіна.

Автори розділені на три групи.

Топ-блогери — автори, статті яких певну кількість разів потрапляли в тижневий топ "Кращих статей", що публікується адміністрацією сайту. Кількість топ-блогерів підтримується близько 50 осіб, тому "планка" для потрапляння в топ-блогери буде з часом підвищуватися. Якщо число влучень в топ у автора стає нижче нового критерію, то він переходить в "Клуб". Статті топ-блогерів публікуються у відповідному розділі і автоматично потрапляють в розділ "Вибір редакції".

Клуб — автори, статті яких хоча б один раз потрапляли в тижневий топ. Для деяких авторів редакція може надати wild card на свій розсуд. Статті членів клубу публікуються в розділі "Клуб" і можуть потрапити в "Вибір редакції". Нові статті з розділу "Клуб" видно на головній сторінці.

Sandbox — розділ для нових авторів — тих, хто поки не написав жодної топової статті. Статті цих авторів публікуються в розділі "Sandbox" і теж мають шанси потрапити в "Вибір редакції". Так як реєстрація відкрита, для цього розділу діє спам-фільтр — автор не може публікувати матеріали частіше ніж раз в 8 годин.

Адміністрація сайту може банити користувачів та видаляти їх статті, спираючись на свій здоровий глузд і розуміння рамок пристойності. Якщо ви не довіряєте здоровому глузду адміністрації, рекомендуємо утриматися від реєстрації на нашому сайті.

Рекомендації