site.ua
член клубу

Андрій Шевченко залишає збірну України. Про це він повідомив в своєму Інстаграмі:

"Сьогодні добіг кінця мій контракт з УАФ, я провів п’ять років з головною командою країни. Це була наполеглива робота, яка довела, що ми здатні грати в сучасний футбол. Я вдячний президентові і виконкому УАФ за надану можливість попрацювати зі збірною України, вдячний кожному гравцеві, кожній людині, хто допомагав і був причетний до команди. Велика вдячність всім вболівальникам за підтримку і критику", - написав Шевченко.

Андрій Шевченко очолив збірну України у другій половині 2016. Під керівництвом Шевченка українська національна команда вийшла на Євро-2020 з першого місця в групі, обігнавши Португалію і Сербію. Також вболівальникам запам'ятався вдалий виступ в Лізі Націй.

Найвищим досягненням Шевченка як тренера став вихід збірної України до чвертьфіналу Євро-2020, обігравши в 1/8 Швецію. Виступ на цій стадії став рекордом команди на чемпіонатах Європи. Однак поразка без шансів і гри проти англійців дуже змазала цей результат.

Хто буде наступником Шевченка?

Називають кілька кандидатур.

1. Сергій Ребров. Якби ж він не прийняв пропозицію Аль Айну... А так то його вважали найбільш імовірним наступником, тим більше, що стиль гри він ставить схожий, хіба що трохи більше вертикальний.

2. Мирон Маркевич. Старий кінь борозни не зіпсує, а тим більше, що стиль Маркевича ще більш подібний. Із Суркісом у Мирона не вийшло, але з Павелком він ніби на мазі, судячи з зарплатні в 700 тисяч гривень. От тільки чи захоче Мирон тих нервів, зважаючи на три очки в трьох матчах відбору на Чемпіонат світу?

3. Мауро Тасотті. Помічник Андрія Шевченка вважається головним будівником тактики збірної України останні 5 років. Але є одне але, якщо Шевченко піде працювати в Італію (а він точно хотів би в Мілан, та може спочатку потренуватися з якимось сосуоло), то точно захоче бачити в штабі своїх італійців, і Тасотті, і Малдеру.

4. Олександр Шовковський. Так, у нього нема досвіду головним тренером, та не було його і в Шевченка 5 років тому. Зате його дуже поважають в УАФ і він може продовжити ту тактичну роботу, яку почав Шевченко. Малюнок гри змінюватиметься не категорично.

5. Руслан Ротань. Його називають на повному серйозі, оскільки він також знав усі вимоги Шевченка і молодіжку готував саме за лекалами Шевченка та італійців, а не на результат. З іншого боку, навіть у таких умовах ті результати, що їх показувала молодіжна збірна під керівництвом Ротаня, то сравжня катастрофа. Є інформація, що саме Руслана Андрій Павелко і компанія розглядають як головного кандидата. І це попахує реальною дупою з результатами.

А ви як вважаєте?

Читайте також: нарешті Президент України відповів на статтю Путіна

ivan.kozlov
Ivan Kozlov

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації