site.ua
топ-автор

Топ-5 статей по количеству просмотров:

Дуже задовбався спостерігати за прекраснодушними співгромадянами, що щиро співчувають Навальному. Мовляв, от він - шанс Російської Федерації стати нормальною, демократичною, ліберальною державою… Я тут вбачаю відразу три помилки: помилку образу, помилку масштабу, та помилку цілі.

Виктор Трегубов: Навальні та відвальні


Никогда, Россия не вернет ни Крым ни Донбас, пока Украина будет находиться в режиме карго демократии и под олигархами. То есть, заведомо слабой и убогой , спасаемой от развала кредитами МВФ и благодаря протекторату США. Путину нужна вся Украина, а не часть.

Марк Гордиенко: Когда мы вернем Крым и Донбас. Злое


Керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін написав емоційний пост про те, що "у Зеленського" готують знищення антикорупційної реформи, що також призведе до різкого погіршення стосунків з міжнародними партнерами.

Yevhen Bulavka: Дійшло


В моей старой многоэтажке жил уебан. Когда он допивался до чертиков - брал нож и ходил по этажам, угрожая всех убить. Я не видел смысла вступать в полемику с уебаном. Я также не видел смысла рисковать здоровьем и вступать с ним в бой.

Владислав Молодід: Дом с уебаном


Одна молода тікток-блогерка сказала про любов до Росії на Алеї Небесної сотні. Після чого здійнявся скандал, свій допис вона видалила, залетіла у базу Миротворця, а рекламодавці розірвали з нею будь-які контакти і контракти.

Yevhen Bulavka: У блогера відібрали контракт


Интересные статьи, не попавшие в топ-5:

Павел Казарин: Трамп, вакцины и антихрист

Виктор Трегубов: Українізація культурного простору: не "жорстка", не "лагідна", а просто дієва

Павел Казарин: Гадкие лебеди Владимира Путина

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації