Команда "Добробут" зібрала гостей і представників ЗМІ, аби відсвяткувати разом відкриття Медичного центру, поспілкуватися та познайомитися ближче.

Джерела:

відео https://itvua.tv/news/v-irpeni-vidkryly-medtsentr-...

фото https://www.dobrobut.com/

10 червня відбулося урочисте відкриття ще одного відділення Медичної мережі "Добробут" у місті Ірпінь за адресою: вул. Грибоєдова, буд. 8-а.


Медичний центр у місті Ірпінь – це триповерхове приміщення площею 1 500 кв. м, яке працює без вихідних та щодня може приймати до 300 пацієнтів амбулаторно. Новий центр надаватиме широкий спектр послуг як дорослим, так і маленьким пацієнтам: консультації фахівців, діагностичні та лабораторні дослідження, комплексні програми здоров'я, послуги дитячої і дорослої стоматології, невідкладної допомоги. Згодом «Добробут» планує побудувати в Ірпені ще й реабілітаційний центр.

У «Добробуті» можна пройти лабораторну та інструментальну діагностику на сучасному обладнанні, отримати консультації висококваліфікованих фахівців за більш ніж 30 медичними напрямками і стати учасником комплексних програм здоров’я. Цінова політика така ж, як і в Києві. Що стосується пільг, то згодом спільно з міськрадою «Добробут» планує розробити спеціальні програми для соціально незахищених верств населення.

Треба додати, що відкриття центру «Добробуту» стало яскравою та цікавою подією у житті Ірпеня та всього Приірпінського регіону. Тут сталося щось, як мінімум, карнавальне, захоплююче, феєричне. Може тому що це саме Ірпінь, де вже не першу тисячу років відбуваються ключові та непересічні події, серед яких знакові битви, карнавали, містерії, музичні та літературні фестивалі, ярмарки та ін.


Саме тут великий князь литовський Гедимін на березі р.Ірпінь переміг останнього київського князя з Рюриковичів Станислава, васала Золотої орди та приєднав Приірпіння до Великого Князівства Литовського. Саме тут, у Ірпіні, завжди, у той чи інший формі існували центри просвіти, жвавої торгівлі, поезії, музики та медицини. Зовсім недалеко від центру міста у Домі Творчості письменників на протязі майже всього 20 ст. створювалась більша частина української літературної спадщини названого періоду. В місті жили та працювали поети, художники, меценати, кобзарі, а окрім того - лікарі, фельдшери, медсестри, аптекарі та інші послідовники Авіценни та Працельса. Як сказав легендарний письменник Джованні Боккачо; «Той, хто щиро намагається бути здоровим, частково уже видужує». Саме втілювати у життя цей ренесансний слоган і запрошували майбутніх клієнтів та партнерів члени команди «Добробут».


На майданчику, де відбувалося відкриття, біля будівлі «Добробуту» височіли екзотичні тварини, такі собі дракоши з рогами, як у единогорога, з якими хотів сфотографуватися майже кожен. В Ірпені вони з’явилися 25.05. 2021, коли у одному з багаточисленних пречудових парків міста, парку «Незнайка», команда «Добробуту» провела освітньо-розважальну програму «Світ Дитинології». Тоді маленькі мешканці міста Ірпінь радісно вирушили до захопливої подорожі у світ медицини: потанцювали у флешмобі, розважилися у мотузковому парку, перевірили своє самопочуття у лікаря та, як ми сподіваємося, подолали страх візиту до нього! Також на дітей чекало шоу мильних бульбашок та безлімітні смаколики.

Поки малеча розважалася, батьки відвідали цікаві лекції лікарів, де отримали відповіді на різні запитання та отримали рекомендації щодо здоров’я дитини та догляду за нею. За один день свято відвідали більше двох тисяч гостей не тільки з Ірпеня, а й інших міст Київщини. Свято завершилося подарунками для малюків і розіграшем призів для батьків.


Чому пересічному мешканцю міста Ірпінь варто звернутися за консультацією саме до нової клініки ММ "Добробут"?

  • Ми надаємо повний цикл амбулаторно-поліклінічних і діагностичних послуг у зручний для пацієнта час.
  • У Медичному центрі "Добробут" у м. Ірпінь приймають дитячі та дорослі лікарі, ви можете обрати фахівців для всіх членів своєї родини. У наших лікарів високий рівень професіоналізму та кваліфікації, а також великий практичний досвід.
  • Медичний центр оснащено сучасним діагностичним обладнанням від провідних світових виробників.
  • Ми пропонуємо зручний режим роботи лікарів, консультації провідних фахівців ММ "Добробут", щоб кожен пацієнт міг своєчасно отримати медичні послуги в зручний для себе час.
  • Завдяки попередньому запису у "Добробут" немає черг, а смс-інформування допомагає нагадати про майбутній візит.
  • Комфортні умови перебування в центрі і доброзичливий персонал допомагають мінімізувати стрес від відвідування медичного закладу.
  • У Медичному центрі облаштовано emergency-палату та завжди в доступі дві бригади невідкладної допомоги "Добробут", що за потреби доставлять пацієнта до стаціонарного відділення.

Керівник медичного центру "Добробут" у місті Ірпінь Гримковська Анна Олексіївна зазначила: "Новий медичний центр у місті Ірпінь для дорослих і дітей – це багатопрофільний медичний заклад, де відповідно до всіх вітчизняних і міжнародних медичних стандартів можна отримати консультації фахівців, пройти лабораторну й інструментальну діагностику, стати учасником комплексних програм здоров'я. Завдяки високому професіоналізму медичних працівників, використанню новітніх методів діагностики, а також технологічному оснащенню кожен пацієнт нашого центру отримає комфортне та ефективне лікування/ У нас буде низка проєктів зі знижками на надання певних послуг. Зараз у нас є певні знижки на нашу стоматологію – можна скористатися. Там широкий спектр консультаційної допомоги з дисконтом саме в цій клініці».

генеральний директор ММ "Добробут" Калашніков Олег Володимирович

У заході також прийняв участь голова Інвестиційної ради міста Володимир Карплюк. Володимир Карплюк зазначив, що відкриття "Добробуту" – це не лише можливість отримання якісної медичної послуги, а й надходження в місто інвестицій, податки наповнюють місцевий бюджет, відкриваються нові робочі місця. Ірпінь стає все більш привабливим для середнього і великого бізнесу.

Після урочистого відкриття клініки відбулася пресконференція, у якій взяли участь: генеральний директор ММ "Добробут" Калашніков Олег Володимирович, медичний директор з педіатрії ММ "Добробут" Риков Олексій Аркадійович, керівник Медичного центру "Добробут" у місті Ірпінь Гримковська Анна Олексіївна та мер міста Ірпінь Маркушин Олександр Григорович.

Пресконференцію розпочав генеральний директор ММ "Добробут" Калашніков Олег Володимирович. Він поділився планами на майбутнє та розповів про основні стратегічні цілі мережі.

«Я можу зробити комплімент: не вся місцева влада так реагує й так підтримує бізнес. Я не кажу, що для нас створювали якісь спеціальні умови, але всі питання технічного характеру, які в нас виникали, дуже швидко й оперативно вирішувались, і ми відчуваємо підтримку й активність. Нам комфортно, і ми будемо й надалі розвивати наш бізнес в Ірпені». "Сьогодні "Добробут" – це провідна Медична мережа, яка об'єднує команду фахівців вищого класу у 17 медичних центрах. Ми хочемо стати ближчими до наших клієнтів і дати можливість людям отримувати високоякісну медичну допомогу. Саме це визначило нашу стратегію на наступні кілька років. "Добробут" виходить за межі Києва, і першим кроком реалізації цієї стратегії стало відкриття клініки в Ірпені", повідомив Олег Володимирович.


Керівник медичного центру "Добробут" у місті Ірпінь Гримковська Анна Олексіївна зазначила: "Новий медичний центр у місті Ірпінь для дорослих і дітей – це багатопрофільний медичний заклад, де відповідно до всіх вітчизняних і міжнародних медичних стандартів можна отримати консультації фахівців, пройти лабораторну й інструментальну діагностику, стати учасником комплексних програм здоров'я. Завдяки високому професіоналізму медичних працівників, використанню новітніх методів діагностики, а також технологічному оснащенню кожен пацієнт нашого центру отримає комфортне та ефективне лікування/ У нас буде низка проєктів зі знижками на надання певних послуг. Зараз у нас є певні знижки на нашу стоматологію – можна скористатися. Там широкий спектр консультаційної допомоги з дисконтом саме в цій клініці».

Мер міста Ірпінь Маркушин Олександр Григорович зазначив: "Багато мешканців Ірпеня та сусідніх міст їздять за отриманням медичних послуг до Києва. Я щиро радію, що Клініка "Добробут" відкрилася саме в Ірпені, тому що вже від сьогодні наші містяни зможуть отримати висококваліфіковану допомогу, не виїжджаючи до столиці. Той факт, що у нашому місті з‘явилася клініка такого рівня, свідчить про те, що Ірпінь – привабливий для підприємців та інвестицій. Це означає, що ми рухаємося у правильному напрямі!"

Провідні фахівці нової клініки провели екскурсію для представників ЗМІ та розповіли про переваги та нові послуги. Зокрема, ММ "Добробут" вперше запровадила VR-вакцинацію. Це новий підхід до стандартної процедури щеплення, який прийнятний до усіх типів вакцинації дітей. За допомогою шоломів віртуальної реальності звичайна процедура перетворюється на захопливу подорож до казкової планети. На другому поверсі центру розташована повноцінна стоматологічна клініка, яка надає послуги з терапевтичної, естетичної та дитячої стоматології, проводить хірургічне, пародонтологічне, ортодонтичне та ортопедичне лікування зубів.

Захід відбувся у теплій, невимушеній атмосфері. Гості отримали безліч приємних вражень, прийняли участь у розіграшах, квестах та побачили клініку на власні очі. .

Ми поруч!

Довідка: Медична мережа "Добробут" — приватна багатопрофільна лікарня, яка успішно працює в Києві з 2001 року та надає широкий спектр медичної допомоги як на первинному рівні, так і на рівні високоспеціалізованої медицини. Мережа об'єднує медичні центри та стаціонари для дорослих і дітей, службу невідкладної допомоги, стаціонар для дорослих з Центром неврології, Центр кардіохірургії, Клінічний центр онкології, Центр вертебрології, стоматологію, Центр дерматології та косметології. Більше інформації: www.dobrobut.com

підготував Олексій Гусак

aleksej.gusak
Aleksej Gusak

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації