Російські попи вирішили передати на Міжнародну космічну станцію мощі православного святого Серафима Саровського.

Все це може здатися простим перенесенням на космічний рівень поширеної практики використання наклеєних іконок замість подушок безпеки у авто. Але, насправді, це ж готовий сценарій для російського пропагандистського фільму!

Російські вчені експериментально встановлюють, що коли 200 разів прочитати отченаш над пальцем мумії - це повністю виключає ймовірність космічних катаклізмів, на кшталт зіткнення МКС з уламками астероїдів, які все частіше, чисто заради фану, сидячи на троні у безповітряному просторі, жбурляє Сатана з щоками Турчинова, щелепою Порошенка і окулярами Яценюка. Президент РФ, ззовні схожий на молодого Путіна, тільки вищого на півметра, дає жорсткий наказ - відправити чудодійну мумію Серафима Саровського на МКС, щоб примусити до миру сили пекла. Відкриття вчених стає основою для створення масштабної стратегії встановлення російського панування у космосі. Відповідальним за її втілення призначено кмітливого російського чиновника, ззовні схожого на Рогозіна, тільки вужчого на півметра.

Наступний крок - виведення на навколоземну орбіту достатньої кількості шматків святих, щоб створити захисний пояс проти загрози з космосу під назвою "Cвятой Щитъ" ( кодова назва проекту - Holly Schit). Зловісні плани Госдепу розпочати ядерну війну і знищити Вороніж, Торжок та Гусь-Хрустальний накриваються хакамадою. Землю швидко огортає концентрованою благодаттю - відмовляє електроніка, дохнуть покемони, не встає у геїв.

І поки американці підіймають щелепи і лупають очима - відбувається блискавична висадка десантного підрозділу РПЦ в герметичних рясоскафандрах на МКС, побудова всередині станції вкритого сусальним золотом іконостасу, встановлення біля кожного вхідного шлюзу кіоску з продажу свічок і, насамкінець, перенесення на дах станції надглавного хреста з церкви Силуана Афонського з Новой Ляді Тамбовської області.

Наприкінці фільму патріарх Кіріл здійснює хресний обліт планети на МКС та освячує її всю за допомогою гігантського суперкадила, спроектованого в Сколково. В геєні вогненній враз гинуть всі піндоси, хохли, гейропейці, вузькоокі, чорножопі, содоміти, лесбійки, трансгендери, вчені, скептики, художники, музиканти, письменники, програмісти, просто люди з мізками і вищою освітою - всі, хто заважає святій Русі в її поверненні до ісконної духовності. Останній кадр - президент США, ззовні схожий на Обаму, тільки нижчий на півметра, від голоду ловить в руїнах Манхеттену мишу і розриває її зубами. Над світом лунають звуки балалайки з дісторшном і чути підсилений динаміками голос Кіріла, що закликає всіх, хто вижив, нести десятину в мобільні храми РПЦ по всьому світу. По обличчю російського президента тече щаслива сльоза.

andriy.kondratenko
Андрей Кондратенко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації