site.ua
член клубу

От дивлюсь на поведінку Зеленського і стає місцями страшно. Тобто, от що буде, якщо критикувати його по повній програмі? Всі бачать, що воно загалом ніяке. Може навіть якось собі там на своєму рівні старається, але відсутність освіти, досвіду та якась така загальна дурнуват(н)ість. І маємо те що маємо. Як пороблено, але такий президент.

Почнуть його знімати, то на його місце зайдуть не якісь там Зеркаль, Яценюк чи Коболєв, а замість нього 73% за допомогою телевізора проголосують за якогось Разумкова чи Бойка.

Паралельно його оточення буде або проштовхувати ідею парламентської республіки - камон, половина партії Зеленського це якісь весільні фотографи, місцеві проросійські навіжені чи просто дебіли. Тобто, отаке може керувати парламентом.

А інша частина його оточення буде проштовхувати його ще на один президентський термін щоб ще один раз покерувати під прикриттям Володі.

В будь-якій ситуації росіянам легко працювати зі слабким президентом без команди і особливого ідеологічного наповнення. В разі чого ще легше буде працювати з різнобарвним парламентом. Тобто, що качай, що не качай його владу, а їм загалом вигідний будь-який подальший розвиток.

Ось такі проблеми, коли на ключові посади вилазять "зеленські" з плюсам та мінусами, без ідеології, команди та ще й під час війни. Просто треба перестати обирати дебілів.

anton.pavlushko
Anton Pavlushko

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації