site.ua
член клубу

Якось доволі тихо пройшла новина про те, що цього року не відбудиться мюнхенське свято пива Октоберфест. Вдруге поспіль скасовують це свято через корона-вірус. Минулого року ще довго дискутували і переконували один одного, що може якось все таки можна провести. Цього разу ця новина пройшла буденно поміж сотень інших новин.

Правильне рішення, бо що поробиш. Поки взагалі не дуже зрозуміло, як буде виглядати економіка після ковіду. На цьому святі заробляли цілі родини, що раз на рік виставляли там свій стенд з їжею. Те саме стосується сотень працівників туристичних агенцій чи кельнерів, які піднімали на цьому святі річний бюджет.

Німці в коментах десь бідкаються на те, що пиво там все одно було дороге і це вже було не те народне свято, але все одно. Навіть до такого швидко звикаєш і десь завжди знав на задньому плані, що раз на рік німці та туристи показово бухають пиво.

Одразу виринули якісь активісти з ідеєю провести Октоберфест у Саудівській Аравії чи ще десь на Близькому Сході. Ну ще можна провести його в Zoom.

Цікаво буде подивитись на економіку після ковіду, а саме які фірми зможуть пережити пандемію. Можна звичайно пафосно розказувати про те, що "світ вже ніколи не буде таким, як раніше". Зрештою все стабілізується, але доживуть до цього не всі галузі в повному об'ємі.

anton.pavlushko
Anton Pavlushko

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації