site.ua
член клубу

Є в мене таке збочення - замість радіо я іноді слухаю на задньому плані випуски новин телебачення СРСР програму "Врємя" чи "Міжнародну панораму", які виклали на Ютуб. Росіяни рясно викладають в інет весь цей раритетний треш. В коментах просто безмежні родовища совків. Кожен другий коментар згадує свою військову службу десь в Заполярьє, яку-країну-просралі і ось-раніше-були-діктори-обличчя-люди-а-щас-шо.

Але цікаві самі репортажі та про що і як говорили совєти. Отже, якийсь з'їзд світових борців за права трудящих у США. Майбутні БЛМ-активісти обговорюють в Москві проблеми капіталістичних країн. Ось з візитом до Москви прибув Ясір Арафат - фотографії в тих палестинських платках. Дружбє крєпнуть, підписані договора. Американська та ізраїльська воєнщіна, ясна річ, проти. На Близькому Сході знову неспокійно.

У США проблеми з наркоманією, робітники біднішають, а поліцейські вчергове когось вбили. Франція та Італія поглиблюють економічні зв'язки з Радянським Союзом, підписали договір. Американські санкції тільки завдають шкоди Європі.

У Москві пройшов світовий з'їзд активістів-екологів. Ситуація з довкіллям у світі погіршується, але західні капіталісти не хочуть чути голос активної молоді, що бореться за чисте майбутнє. Пряма мова з Гретою 80-х років. По всій Європі американці розставили свої ядерні ракети - місцеві проти мілітаризації регіону. Але радянські представники з впевненістю дивляться у майбутнє.

Десь стався теракт. Відповідальність на себе взяли заколотники, що виступають проти обраного президента-соціаліста. В регіоні неспокійно, а США грають військовими м'язами. І о погодє.

Тобто, пройшло 30-40-50 років, а загалом в світі нічого не змінилось. Актори ті самі, ті самі події.

anton.pavlushko
Anton Pavlushko

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації