site.ua
член клубу

Кожен раз, коли Ізраль опиняється на межі прямого зіткнення із російською армією в Сирії, коли очільники терористичних організацій ХАМАС чи Хезбола приїзджають із дружнім візитом у Москву або коли Бібі Нетаніягу вештається Москвою із колорадською стрічкою на маринарці, у соціальних мережах з'являються дописи накшталт "Ну що? Чекаємо Тель-Авівську народну республіку". Звичайно, народна республіка в Ізраїлі - це взагалі щось цілком фантастичне. Але не можна заперечувати той факт, що Російська Федерація має певний вплив на ізраїльську політику та ще більший вплив на ізраїльське суспільство.

ТРОХИ ІСТОРІЇ

Суттєвий вплив вихідців із колишньої імперії зла та лайна СРСР на ізраїльську політику почався у 1996 році із створення партії "Ісраель ба-Алія" ("Ізраїль на під'йомі"), яка декларувала підтримку репатриантів із Совєтьського Союзу та трохи меньше ніж повністю складалась із цих самих вихідців. У 2003 році "Ісраель ба-Алія" припинила своє існування, шляхом поглинання її партією "Лікуд".

У 1999 році була заснована інша "руська" партія - "Ісраель Бейтену" ("Наш дім Ізраїль"). Те що її назва була калької із російської партії "Наш дом Россія" ("Наш дім Росія") символізувало початок ери ізраїльського кацапізму. Якщо раніше вихідці із СРСР вели себе як ізраїльтяни-євреї або члені сімей євреїв руського, татарского, казахського, українського териториального похождення, то з цього часу значна частина із них стала вести себе як справжні кацапи. Тобто вони почали проводити експансію кацапських цінностей в ізраїльське суспільство.

ОСНОВНІ ТЕЗИ ІДЕОЛОГІЇ ІЗРАЇЛЬСЬКОГО КАЦАПІЗМУ

- Вихідці із колишньої Російської Імперії зіграли головну роль у становленні Держави Ізраїлю. Тому всі російськомовні громадяни Ізраїлю мають право на значні преференції у політичному та соціальному житті.

- Колишні громадяни СРСР мають блискучу освіту, багату культуру, чемно та охайно себе поводять, тому вони кращі за вихідців із Північної Африки чи Близького Сходу, які є тупими та неосвіченими нечепурами.

- Руський язик має стати офіційним в Ізраїлі.

- Всі вихідці із СРСР в Ізраїлі - це не окремі етноси (євреї, українці, руські, татари тощо), яких кацапи катували у тюрмі народів. Це - єдина спільнота руськіх ("русім" на івріти), які уособлюють цю тюрму та працювали в ній наглядачами.

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ

Наразі в Ізраїлі діє велика кількість організацій, що належать до "Руського миру". Наприклад організція "Соотєчєствєннікі" ("Співгромадяни"). Голова організації Лєонід Літєнєцкій є членом партії "Ісраель Бейтену" та депутатом Кнесету.

Кожен рік 9 травня в Ізраїлі проводять святкові заходи, що присвячені перемозі над нацизмом. Але проводяться вони по кремлівському сценарію та за підтримки посольства РФ. Участники заходів не згадують ветеранів та військові організації підмандатної Палестини, а ходять у колорадках, носять прапори кривавої Совьєтьскої імперії, а іноді ходять у формі, яку носила гебня.

Російськомовні ізраільські ЗМІ останніми роками здійснили дрейф від власного російськомовного ізраїльського контенту до російського. Наприклад, "9 канал", який ще 5-8 років тому показував багато передач про цікаві місця в Ізраїлї, ізраїльську історію та суспільство, сьогодні демонструє переважно російські серіали. Власне виробництво на каналі зосереджено на створенні ток-шоу за зразком кацапських "Врємя покажет" ("Час покаже") або "60 мінут" ("60 хвилин").

В соціальних мережах діють руські блогери на кштал Сємьона Ґрафмана, який рекламує водку "Русскій стандарт" ("Руський стандарт") створює собі художній образ сявки з північної Салтівки та хвалить Хуйло і його політику в Сирії.

У 2015 році група громадських та політичних діячів опублікувала документ "Концепція Русского Ізраіля" ("Концепція Руского Ізраїлю"), що зазначав особливу роль вихідців із Російської Імперії в Ізраїлі та закликав до "експансії в усі ключові сфери державного життя". Вихідці із Російської Імперії нагороджувались авторами "Концепції" такими рисами як: "перфекціонізм", "масштабність мислення", "лідерські якості" тощо.

Останніми роками в Ізраїлі побільшало кремлівських провокаторів, які використовують Ізраїль, як зручний майданчик для ведення інформаційної війни. Так, на замовлення кремлівських пропагандистів в Ізраїлі було відзнято документальний фільм "Площадь разбітих надєжд" ("Площа розбитих сподівань"), який продемонструвати на російському "Першому каналі". Автори фільму поклали провину за трагедію 2 травня 2014 року в Одесі на спікера Верховної Ради Андрія Парубія. За виробництво фільму взялась маленька продакшн-студія iland tv, але за чутками, що точились в ізраїльскій журналістський тусовці, замовники фільму спочатку зайшли із валізою грошей до "9 каналу" та редакції сайту newsru.co.il

Ізраїльські спікери іноді з'являються на російських пропагандистських ток-шоу. Так на вже згаданому шоу "Врємя покажет" часто виступає ізраїльский російськомовний вчений Алєк Епштейн. Виступає він зрозуміло із мандригалами російському режиму та ганьбою український владі.

ОКРЕМО ПРО СОЦМЕРЕЖИ

Протягом останнього року у соцмережах значно побільшало агітації за кацапську ідею "ніхєра корисного не робити, а все отримати" тому що "діди будували".

ВИСНОВКИ

Пісня "Яблучко" переможно шириться. Під веселі звуки "Яблучка" матроси мовчки видбивають чочотку. (с)

Російські спецслужби та агенти впливу діють в Ізраїлі так само, як вони діють в інших країнах. Може в Ізраїлі навіть активніше, враховуючи велику кількість вихідців із СРСР. Офіційний Єрусалим ніяк не коментує цей феномен, але те, що росіянами ведеться робота в Ізраїлі в рамках стратегії "керованого хаосу" цілком очевидно. Звичайно, створити Бат-Ямську чи Хайфську народну республіку місцеві кацапи не зможуть, але вони дуже добре справляються із розхитуванням ситуації в країні. Ізраїль зараз переживає політичну та економічну кризу. Прем'єр-міністр знаходиться під слідством, ріст цін призвів до соціальних протестів, на півдні країни не припиняється вогневий терор, коли терористи із ХАМАС підпалюють ізраїльскі поля, в центрі країни почастішали випадки терактів із використанням холодної та вогнепальної зброї. Тому, дії кацапських спецслужб по розхитуванню ситуації можуть додати проблем ізраільтянам та відволікти увагу від сірійського фронту, де Данко вже вирвав із тіла печінку. Печінка відразу ж починає горіти синім вогнем. Данко несамовито реве: "Іттіть!" Данко і натовп зниккають у напрямку протилежному тому з якого прийшли.

Це, звичайно, треба мати на увазі, але як би пісня "Яблучко" наразі переможно не ширилась, рано чи пізно Миша, Гриша, Толя та Опанас відпиздять кацапів. Питання лише "Якою ціною?"

Завіса.

anton.vasilenko
Антон Василенко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації