Нардепи від ОТЗЖ і «Батьківщини» блокують роботу парламенту, заважаючи прийняттю важливих для країни законопроектів. Про це повідомив глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія в коментарі «Укрінформу».

"Дуже шкода, що депутати від ОТЗЖ і «Батьківщини» продовжують блокувати роботу парламенту, заважаючи прийняттю важливих законів, які давно чекають люди." - зазначив Давид Арахамія

Зокрема він вказує на законопроекти №4643-д і №4644-д про доступну розмитненні автомобілів на європейських номерах.

"Упевнений, цей документ потрібен також виборцям «Батьківщини» і ОТЗЖ, він не про політику, він про можливість для кожного власника авто з європейської реєстрацією протягом 180 днів розмитнити свій автомобіль за пільговою ставкою, що не перевищує € 1000.. Цим доступним механізмом розмитнення зможуть скористатися понад 500 000 автовласників, серед яких - також люди, які голосували за ті політсили, які зараз блокують роботу Верховної Ради і не дають прийняти цей закон."

Також серед заблокованих законопроектів є закон про захист людей від колекторського свавілля і проект по забезпеченню гарантій на виплату українцям лікарняних.

Глава фракції закликав парламент до конструктивної роботи і припинення так званого «поправочного спаму», коли окремі політсили завалюють невигідні законопроекти тисячами правок, щоб їх читанням відтягнути час прийняття.

У 4 рази більше, ніж до ринку землі: який подав рекордні 16 тис поправок до закону про банки

До закону про ринок землі подавали 4 тис поправок, до закону про банки-16 тис.

«Як уже показав досвід прийняття земельного та банківського законів, все одно необхідні закони будуть прийняті, просто на це знадобиться більше часу. Часу, протягом якого і виборці «Батьківщини» і ОТЗЖ все ще не матимуть можливість розмитнити свій автомобіль або отримати законні лікарняні », - заявив депутат.

avtomag.kiev
avtomag Киев

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації