Проєкт «Без Броні – єдина база ініціатив для ветеранів» організовує триденний навчальний інтенсив для ветеранів, які хочуть відкрити власну справу чи зробити свій бізнес успішним. Основна задача серії вебінарів «Можливостей безліч! Допомога поруч із тобою» – допомогти початківцям уникнути помилок та мотивувати ветеранів до проактивної діяльності.

Навчання відбуватиметься у форматі вебінарів, де фахівці своєї справи ділитимуться практичними порадами та не очевидними лайфхаками щодо PR, юридичних та фінансових аспектів відкриття власного бізнесу. Специфікою інтенсиву буде жива атмосфера довірливого спілкування між ветеранами та фахівцями: прості та дієві поради живою мовою, «без води», як свої – для своїх.

27 квітня о 19:00

Про юридичні аспекти відкриття своєї справи розкаже Сергій Курінний – практикуючий адвокат, юридичний радник «Transparency International Україна».

28 квітня о 19:00

Все, що ви хотіли знати про системи оподаткування та «карантинні зміни» для ФОПів, вже знає і розкаже Оксана Філобокова – САР (cертифікований бухгалтер-практик), членкиня УАСБА, головна бухгалтерка ГО «Студена».

29 квітня о 19:00

Секретами, як зробити, аби про ваш бізнес заговорили, поділиться Анастасія Обертас – експертка з комунікацій в громадському секторі, комунікаційниця проєкту «Без Броні».

До бесіди також долучаться ветерани, які вже почали власну справу і готові розказати побратимам про свої успіхи і навіть невдачі. Детальніша програму лекцій та оголошення нових спікерів з’явиться на сторінці події у Facebook зовсім скоро. Слідкуйте за оновленнями!

Участь у навчальному інтенсиві для ветеранів безкоштовна для умови попередньої реєстрації за посиланням: bit.ly/bezbroni_form.

bez.broni
Без Броні

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації