site.ua
член клубу

З моменту обрання шостого президента України ми можемо спостерігати як навколо нього будують образ непохитного, сильного лідера, який може вирішити будь-яку проблему. В результаті, виправдовуючи політичні переслідування опонентів, «слуги» згадали, що інститут президента треба захищати. Захищати посаду, яку раніше дискредитували, бо на ній твоя людина — ідеальне дводумство.

Депутатка від «Слуги Народу» у коментарі для телеканалу «Настоящее время» сказала: «Мені здається, що у нас в країні наскільки сильна свобода слова, що її вже час приглушити з поваги до інституту президенства і фільтрувати те, що говорите». Такими словами вона прокоментувала ситуацію, яка склалась навколо відео, записаного Софією Фединою і Марусею Звіробій.

І все було б добре, якби вони не прийшли до влади за рахунок дискредитації інституту президенства. Якби вони не генерували інформацію, спрямовану на руйнування довіри до влади і не будували свою передвиборчу кампанію на висміюванні української влади. Працюючи на отримання необхідних емоцій, вони руйнували те, що зараз збираються захищати.

Самим же слугам було б корисно почитати історію становлення радянського союзу, аби розуміти над побудовою копії якої держави вони працюють. Їм варто дізнатись, що коли радянська влада репресувала опонентів вона взялась за тих, хто проводив репресії. І так по колу. Бо країна, яка не продукує сенсів і не створює доданої вартості — приречена «боротись» з «ворогами». Коли ж ворогів немає їх вигадують.

Тому надмірно «канонізуючи» інститут президента, репресуючи тих, хто дозволив собі критику в його бік і будуючи державу з монолітною владою, не забувайте, що репресії завжди йдуть хвилями. Й за першою завжди буде друга.

denys.shabanin
Денис Шабанин

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації