site.ua
член клубу

Офіс президента розмістив у себе на фейсбук-сторінці чергову публікацію про величну боротьбу з пандемією і її розв’язання. От тільки про боротьбу і можливі наслідки там не йдеться. А йдеться про Василя Вірастюка. Ну що ж, коли не дзвонить Байден, то за радість поговорити хоча б з кимось.

Партія «Слуга народу» висунула Василя Вірастюка на довибори по 87 округу до Верховної Ради. У нього, звичайно є якась впізнаваність, та й сама партія підкине трохи відсотків. От тільки проти нього по тому округу йдуть ще вісім кандидатів. Серед яких найбільш рейтингові Шевченко від «За майбутнє» і Кошулинський від «Свободи».

Шевченко в принципі доволі міцно працює по тому регіону, а Кошулинський отримав додаткову підтримку, коли на його користь знялась кандидатка від ЄС Маруся Звіробій.

Ще й «Рейтинг» опублікував свіжу соціологію, згідно якої серед тих хто буде голосувати і визначився свої голоси віддають: Шевченку – 42,8%, Кошулинському – 21,4%, і лише на третьому місці йде Вірастюк, маючи 15,8%.

Звичайно, що офіс президента не може лишатись осторонь і Зеленськй теж, це ж його кандидат. Тому Вірастюк різко стає головним по вакцинації і допомозі бізнесу у Івано-Франківській області. Правда, є передчуття, що там і з вакцинацією, і з допомогою бізнесу нічого доброго не вийде. Але, можливо, вийде виграти вибори, бо ставка ж робиться виключно на вибори.

Що ж, ОП виглядає непоганим плейсментом для розміщення політичних оголошень й нативної реклами.

А хроніки нашого Шапітолію лише набирають обертів.

denys.shabanin
Денис Шабанин

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації