site.ua
член клубу

Після мене на сцену нарешті піднявся Василь Лютий – але без бандури! Марно хвилювався - на гітарі він грає віртуозно! Досвід, майстерність і харизма у нього дійсно колосальні - це було видно і за обраними піснями, що він вибрав, і за армійськими жартами. Олексій Цебро мені говорив, що Василь і перед президентами виступав. На свій сором - мені довелося зігнати його завчасно, всього після трьох пісень і хвилин 15-20 на сцені, тому що час добігав пів на восьму.

У нас Василь виконав: «Ремейки Бітлз», «Комарик», «Аеропорт» (якщо я нічого не плутаю).

https://www.youtube.com/watch?v=W53lHjTOESI

https://www.youtube.com/watch?v=OHd9k13FOIY

https://www.youtube.com/watch?v=PWG8U1vOzbE

Бітлз – це просто фантастика! «Летить бик – летить бик», Yesterday = «Поїсти дай», «Ми пливемо на жовтому човні, товстим пузом шкрябаєм по дні»!

Тільки на ось цьому сайті у Василя під сім десятків пісень:

http://nashe.com.ua/artist/527

До речі, на днях зустрів Василя біля клубу «Барви». Щось експресивно розповідав трьом чоловікам рокерського вигляду. Згодом ми побалакали: я вибачився, що його виступ довелося скоротити; він розповів, що пісень в нього дуже багато («Сто?» - «Та більше!»), але не дуже веселих… Він навіть сумнівався – а чи варто жартувати? Хлопці там все ще воюють! Але потім згадав, що на його концертах в АТО теж жартують люди, тому – чому б ні?

Як гумор в піснях з'являється: був в них якийсь виступ, хтось заграв АВВА «Money, money, money». Його переривають: «Краще своє співати!», і починає «…там соловейко щебетав».

Василь тихенько підбирає тему – і накладає одне на інше! Українська така співоча, що тексти підходять до будь-якої гарної мелодії.

Дуже всім рекомендую потрапити на концерт Василя Живосила Лютого! Він – справжній Майстер!

dmitriy.yakornov
Дмитрий Якорнов

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації