Ірина Ярко стала редактором сайту “Нова Січ-Запоріжжя”

Віце-президентка громадської організації “Запорізька молодіжна організація “Небо без кордонів”, журналістка, поетка, генеральний директор “Yarko Production” очолила сайт “Нова Січ-Запоріжжя”.

Їй всього 24, але дивлячись на її життєвий шлях, можна сказати, що ця дівчина прожила ціле життя. За її плечима багато реалізованих заходів, проектів, акцій. Ірина досягає успіху у всьому, до чого дійсно прагне, про це яскраво свідчать її перемоги у різноманітних міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, а також здобутки та нагороди.

-Хтось знає її, як громадську діячку, хтось – як журналістку, декому вона близька, як поетка, а комусь уже встиг припасти до душі її новий проект “Yarko Production”, – говорить редактор сайту “Сурма” Анатолій Авдєєв. Від сьогодні у цієї активної і талановитої дівчини з’явиться ще один статус – редакторка Міжнародного козацького інтернет-журналу “Нова Січ-Запоріжжя”.

Редакція сайту щиро вітає Ірину зі ще одним творчим етапом у її насиченому житті – у команді “Нова Січ” та медіа-групи Українська пресова корпорація. Зичимо запалу, незгасаючої енергії, оптимізму та нових ідей.

-На жаль, інформаційне поле козацького краю тотально русифіковане! – зазначила редактор сайту Ірина Ярко, – Відповідно, є сталий попит на путінську пропаганду, тобто, шлях до війни. Будемо нести українське слово, культуру, історію! Мені імпонує, що мої нові колеги створили в Донбасі 15 україномовних сайтів, провели десятки патріотичних акцій просто у прифронтовій зоні, прориваючись крізь обстріли і сектори, пристріляні снайперами!

– Ми розуміємо, що розумниця і красуня Ірина, миттєво стане зіркою інформаційного поля українського світу, можливо, навіть символом! – сказала шеф-редактор журналу “Музеї України” Наталка Іванченко, що нині очолює Донецький художній музей в зоні АТО, – Східнячка, патріотка, талант! Така, якою і повинна бути сучасна українка! Тож, читайте журнал “Нова Січ”!

Козацькому роду нема переводу!

egor.malaxov
Віктор Тригуб

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації