site.ua
топ-автор

Так, все це вже було. Сто років тому. Міжпартійні чвари політиків, які ставили власні інтереси вище інтересів скривавленої країни, яка щойно почала поставати з пекла воєн та революцій. Вище єдності, цілісності і гідності.

Вже українці якось бажали погибелі на Фейсбуці, ой, на заборі, власній владі, а не окупантам. Уже проклинали тих, хто намагався опиратися, а не тих, хто загарбував хати їх сусідів. Вже їм був миліший НЕП, а не вільний ринок, де кожен сам собі міг би бути господарем.

Уже колись була така розмова:

- Так вони ж війну розв'язали, ми ж до того нормально жили!

- Ні, війну розв'язали окупанти.

- Що там окупанти! Он вони зараз кордони закриють і не дадуть нам їздити закордон!

- Хто тобі таке сказав? Та і який закордон, коли ти за межі свого села не виїжджав?

Була, і не одна.

Вже наш народ ставав на сторону загарбника, тому що власна влада, виплоджена з нього ж, йому не подобалась. Все це вже було. Пам’ятаєте чим продовжилось?

Війна, Голодомор, репресії, ще більші репресії, Голодомор, Розстріляне Відродження, репресії за згадку про Голодомор, війна, репресії, депортації, Голодомор, репресії, розвінчання культу виродка, що організував репресії і Голодомори, нові репресії, табори, репресії, вбивство Стуса. Це коротко.

Ми, до речі, згадували це два дні тому, навіть свічки пам’яті запалювали.

Уже був такий Богдан Небилиця і його побратими, про дії яких тоді також купа диванних генералів і адміралів казали “Треба було стрілять”, “Треба було погибать”, “Треба було туда не йти”, “Я їх туда не посилав, щоб зараз мені тут воєнний стан був”.

Вони вже були сотнями і дивізіями. Ми сьогодні про таких Богданів фільми знімаємо. Один скоро вийде на екрани. “Крути” називається.

Все це вже було, але ми і далі не хочемо знати своєї історії і робити з неї правильні висновки.

Тримайте голови холодними, друзі! Можливо, саме нам судилося розірвати це зачароване коло.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2564436900...

gala.kavun
Gala Kavun

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації