site.ua
топ-автор

В селі Олександрівка, що неподалік від Одеси, на спеціальній виборчій дільниці №510523, що знаходиться в комунальній установі «Одеська обласна психіатрична лікарня №2», зафіксовано ознаки примусового голосування. Про це йдеться на сайті громадянської мережі ОПОРА.

Спостерігачка ОПОРИ зафіксувала, як виборці, котрі виходили з кабінок для голосування, повідомляли медичній сестрі, яка приводила їх у приміщення для голосування, про те, що вони поставили позначку «у першому рядку виборчого бюлетеня». Щонайменше двоє виборців повідомили такі відомості медичній сестрі.

За зазначеним фактом складено акт про порушення. Працівники поліції, які охороняють приміщення виборчої дільниці, викликали на місце події слідчо-оперативну групу.

«Згідно з ч. 2 ст. 6 Закону України «Про вибори Президента України» заборонено застосування насильства, погроз, обману, підкупу чи будь-яких інших дій, що перешкоджають вільному формуванню та вільному виявленню волі виборця. Згідно з ч. 1 ст. 157 ККУ «перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права або права брати участь у референдумі, перешкоджання діяльності іншого суб’єкта виборчого процесу, ініціативної групи референдуму, комісії з референдуму, члена виборчої комісії, члена ініціативної групи референдуму, члена комісії з референдуму або офіційного спостерігача при виконанні ними своїх повноважень, поєднані з обманом або примушуванням, а також ухилення члена виборчої комісії у роботі комісії без поважних причин - караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк», - нагадав координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Одеській області Анатолій Бойко.


Пам'ятаєте кварталівський номер про пацієнта психлікарні (ну, з кого ще збиткуватися - дійсно) Валодьку, якого змушували голосувати за януковича?

Як знали просто! Тільки тут примусове голосування відбулося за кандидата, який ще навіть не був у владі. Ну, і ще це дійсність, а не гумористичний скетч.

Питання тільки в одному: якщо весь квартал перемандрує в політику, то хто ж тепер висміюватиме такі казуси?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2880059765...gala.kavun
Gala Kavun

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації