site.ua
топ-автор

Коли ви сьогодні дивитесь на санжарських дикунів (або дикунів у інших регіонах країни) і кажете: "от тобі і українці", "Україна - це Європа, ага, да щас", "от і справжнє обличчя українців", пам'ятайте, що пілоти, бортпровідники і медики, що відправились в Китай за своїми, полетіли рятувати земляків, вони - теж українці. Вони добровільно погодилися як на певний ризик, так і на 14-денний карантин, який пройдуть разом з усіма.

Отак і живемо: з одного боку прояви доброти і героїзму, з іншого - печерне невігластво. Весь час. Тисячу років тому, триста, сто, шість. Хіба у 13-14 роках всі українці були героями? Чи всі банально протягували руку допомоги ближньому? Хіба не було ницих, байдужих, неосвічених? Які кляли будь-який прогрес, протест, Революцію? Та, звичайно були. Але ж ми рівняємося на кращих. Саме їх ми згадуємо сьогодні і згадуватимемо завжди. Все інше - тлін.

Ті, що кидали каміння в автобуси з евакуйованими чи проводили молебні проти них - це ще далеко не вся Україна і не всі українці. Не впадайте у зневіру.

https://www.facebook.com/kavun.gala/posts/37711617...

Світлина на обкладинці - Facebook ДСНС.

gala.kavun
Gala Kavun

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації