Документальні та художні фільми, які потрібно подивитись кожному підприємцю

Coded Bias (Закодована упередженість)

8 новинок кіно про бізнес та технології

Документальний фільм, який досліджує вплив штучного інтелекту (ШІ) на життя людей. Фільм розаказує про масові помилки, кількість яких збільшується разом з впровадженням ШІ в повсякденне життя людей.

Коли дослідниця MIT Media Lab Джой Буоламвіні виявила, що система ШІ для розпізнавання осіб може бути упереджена щодо людей з темною шкірою і жінок, вона почала вивчати алгоритми, що допускають порушення прав людини.

House of Cardin (Дім Кардена)

8 новинок кіно про бізнес та технології

Неперевершена історія дизайнера, якого часто називають королем моди. При створенні фільму були використані раніше недоступні архіви Дому моди, зокрема ексклюзивні інтерв’ю з Наомі Кембелл і протеже Кардена, Жаном-Полем Готьє.

The Assistant (Асистентка)

8 новинок кіно про бізнес та технології

Джейн влаштовується на роботу асистенткою до великого магната в індустрії розваг. У свій перший день вона стикається з культурою жорстокого поводження, піддається ряду принижень, які витримує. З часом при виконанні своїх обов’язків дівчина усвідомлює, що її шеф переступає межі.

Like a Boss (Гламурні боси)

8 новинок кіно про бізнес та технології

Кращі подруги Міа і Мел живуть собі на втіху, керуючи власною косметичною компанією, яку створили з нуля. Вони по вуха в боргах, але поблизу перспектива пропозиції викупу за $1 млн, що ставить під загрозу дружбу дівчат. Нова партнерка вчить їх ефективніше керувати бізнесом. І ось що з цього виходить…

Ще 4...

georgiy.serdyuk
Георгий Сердюк

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації