Шановна Ольга Герасам’юк, у мене є для Вас погана новина - ви програли у Верховному суді України. Судді задовольнили моє клопотання та викинули Ваш нікчемний позов у смітник. У цій справі я був залучений як третя сторона. Ви просили суд визнати назаконним уже не діючий Указ про моє призначення членом Нацради. Навіть цього факту достатньо аби з позову сміялися навіть кури у селі. Насправді, мета була проста, "забанити" мій позов проти Володимира Зеленського в якому я оскаржував законність скасування Указу про моє призначення. Але свій суд я виграв у грудні. ВСУ сказав, що Президент порушив Закон. Тепер виграв і Ваш суд.

Шановна Ольга Герасим’юк, Вас використали та підставили. Ви занадто багато на себе взяли. Я маю на увазі те, що ви трішки перебрали на себе повноваження колегіального органу. Чи тепер Ольга Герасим’юк - це і є уся Національна Рада Украіни з Питань ТБ та Радіомовлення? Оскільки, позов Ви подавали від імені Нацради без рішення Нацради.

Відкрийте Закон і почитайте! Серед повноважень Нацради немає норми про оскарження Указів Президента. Це те ж само, якби дитина звернулася до суду з вимогою заборонити батькам її народжувати. Очевидно, ті хто підсунув Вам цей позов забули про це розповісти. Хто ці «добрі» люди - ми з Вами гарно знаємо.

Цей виграш ні на що не впливає і нічого мені не дає щодо поновлення моїх порушених прав. Це лише ще один факт до переліку порушень команди Володимира Зеленського за які доведеться відповідати.

Текст клопотання, яке було задоволене ВСУ виклав на своєму ТГ-каналі https://t.me/VVgorkovenko/343

gorkovenko.vladimir
Володимир Горковенко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації