Українські свята.
Питання виникає від католицького Різдва. Для тих, хто не в темі, повідомлю, що в містах та селах Заходу України в цей день ніхто не працює, не створює ніякого шуму від роботи. Це - повага ВСІХ українців до людей іншої конфесії.

Потім багато українців відмічають Новий Рік (незалежно від конфесії). І дуже багато молодих закусують шинкою.
Після цього йде підготовка до нашого Різдва. Все завершується біля 20 січня.
Тепер 4 дні вихідні, а попереду травневі свята з закопуванням картоплі. (Добре, що про 32 піару було значно менше за минулий рік).
Всім українцям треба над цим задуматися... Якщо після початку війни рускіх проти українців українці хочуть повністю викреслити імпєрскій мір, совок, зв'язки з відвертим ворогом-окупантом, то треба ЦЕ робити у всіх сферах.
Мої поради для Верховної Ради:
Українці мають відходити від ерефії в цій сфері максимально швидко, але м'яко. Треба скасувати 1 та 2 травня і ввести вихідним 25 грудня. Це буде для тих українців, які закусують 31 грудня шинкою (щоб не грішили). А картоплю українці можуть посадити і без державних вихідних.
Перенести вихідний з 8 на 9 березня і назвати ЦЕ свято "Українська весна Шевченка". Минулого року всі вітали з Днем Клари Цеткін. Цього року навіть всі керівники вітають з Днем весни. Ніхто нікому не буде забороняти дарувати квіти 9 березня, але хай офіційно для українців це буде весна українська (а не РУССКАЯ ВЄСНА). На всіх каналах в цей день всі українці, включаючи керівників нації, мають виступати тільки українською мовою.
І ще одне. Треба прибрати з закону перенесення вихідного на понеділок, якщо свято випало в вихідні.
Джерело: http://ihor-hook.blogspot.com/
Ігор Гук
ihor.hook
Ігор Гук

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації