Коли Валентина Резніченка у березні 2015 року призначили на посаду Голови ДніпроОДА, ніхто, мабуть, і уявити не міг, що пройде 3 роки і ми побачимо приклад. Приклад того, що якщо не шукати причин "чому ні", а поступово, методично працювати, то можливо перетворити державний механізм у дієвий. І поступово змінювати життя ключового для України регіону.
Так, Дніпропетровська область ще не стала Північним Рейном - Вестфалією, а Україна - Німеччиною. Але ми на вірному шляху. І Дніпропетровщина, і країна в цілому. Так, ми хочемо швидше. І маємо працювати ще краще. Але потрібно інколи призупинятися. Хоч на день. Та подивитися, що вже зроблено.
Нижче зібрані 27 фактів. Про роботу команди ДніпроОДА за 3 роки. Тільки факти і нічого крім фактів.
- За 3 роки відновлено та зведено більше 600 об’єктів стратегічної інфраструктури.
- Відремонтовано 500 комунальних доріг - це перша масштабна програма капітального ремонту дорожнього покриття за 25 років
- 70 шкіл зведено та відремонтовано, особлива увага - до підвищення якості освіти у громадах та малих містах.
- Створено 18 ресурсних кімнат та 52 медіатеки за програмою Фонду Порошенка - це внесок регіону до доступності освіти для усіх дітей.
- 48 дитячих садочків побудовано та реконструйовано. Загалом створено більше 4000 нових місць для дітлахів.
- До лікарень регіону надійшло більше 200 одиниць надсучасної медичної техніки.
- 20 медичних закладів було зведено та капітально відремонтовано.
- Побудовано перший в Україні Центр реабілітації новонароджених.
- Створено понад 600 нових спортивних обє’ктів - від комплексу “Олімпійські резерви” до тренувальних майданчиків - у десятках населенних пунктів області.
- Зведено 52 водоводи - більше 200 000 мешканців регіону вперше отримали доступ до якісної питної води.
- Реалізовано понад 60 екологічних проектів, в тому числі розпочато комплексне відновлення екологічного стану річки Дніпро.
- 100 котелень було зведено або реконструйовано.
- Міста Покров та Марганець повністю відмовились від центрального теплозабезпечення.
- За 1096 днів - більше 200 МВт нових потужностей енергогенерації з відновлювальних джерел. Це у 11 разів більше, ніж за попередні 22 роки.
- Створено перший в України Центр допомоги учасника АТО, яким реалізовано понад 70 проектів з підтримки наших Героїв та їхніх родин.
- 278 квартир отримали учасники АТО та їх родини завдяки програмі ДніпроОДА
- Створено першу в Україні Алею Пам’яті, присвячену Героям Революції Гідності та війни з Росією.
- Відкрито перший музей, присвячений українсько - російській війні. Його вже відвідало більше 200 000 українців та закордонних гостей.
- Будівля ОДА стала культурним центром області. Більше 100 культурних заходів - концертів, авторських вечорів, виставок - пройшли за цей час, їх відвідало більше 20 000 громадян.
- До Дня Незалежності організували одне з наймасштабніших в Україні авіашоу “Вільне Небо”. За 2016 та 2017 роки його відвідали більше 50 000 осіб.
- Активно просуваємо культуру читання та інтелектуального розвитку: вже відкрили більше 30 буккросингів у різних куточках регіону.
- Організували першу в Україні програму патріотично - виховних екскурсій “Шляхами Героїв” для старшокласників: для дітей це можливість побачити тих, хто захищає країну та є прикладом для інших.
- Провели найбільший в Україні регіональний економічний форум - DEF’2017, Тепер він буде щорічним.
- В регіоні створено мережу з 57 центрів надання адміністративних послуг та забезпечено доступ до 230 державних послуг на порталі iGOV.
- 61 створена територіальна громада та більше 1000 реалізованих громадами проектів забезпечують регіону лідерство за темпами та ефективністю децентралізації.
- Дніпропетровська область в цілому та ДніпроОДА як окрема інституція - на перших місцях за обсягами та ефективністю викорстання системи PROZORRO.
- Бюджет розвитку регіону збільшився з 1,6 до 12,5 млрд. гривень. Це - прямий шлях до прискорення прогресу регіону.
Ми впевнені, що результати можуть бути ще кращими. І будемо працювати над цим. Кожного дня.
#Команда_Порошенка
#Дніпропетровська область
Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам
вхід / реєстрація