Якщо ви ще шукаєте виправдання старим мєнтам, професіоналам справи так сказать, і не знаєте, чому 90% відсотків цих йобаних присосок повинні скоро зареєструватися на джобс.юа, я розкажу вам випадок з особистого.

Трапилось мені прийти у міський відділок ДАІ, де мав поставити на одному папірці візу, що мій транспортний засіб не перебуває у розшуку і на ньому не висять штрафи. Вискочив молоденький старлєй, завів до себе в кабінет. Попросив перейти на ти (з чого б це – не знаю, ну, думаю, ладно). А далі відбувся діалог такого змісту.

Мєнт: У тебе тут штраф був у 2014 році.

Я: Оплачував його на другий день, все має бути чисто.

М: А, ну, можливо, просто нам нічого не повідомляли. (хоча це не обов'язково). Добре, напишу тобі, що все нормально, тільки від тебе буде потрібна допомога.

Я: Яка?

М: Ну як яка? Прямо скажу: 20 літрів бензину.

Тут у мене на секунду-дві відібрало мову і, як то кажуть, упало, бо так нагло і в такому дебільному еквіваленті у мене ще ніхто хабар не просив.

Далі я пропоную йому вигідну угоду: показую посвідчення, де я працюю, а він більше не задає мені питань про допомогу. Стралєй трошки припустився, видохнув, і без звичної борзоти в голосі спитав: ви ж про це не напишете?

Сказав, що не напишу. Але це було б несправедливо по відношенню до вас, правда? Тим паче, історія закінчилася ще цікавіше, ніж почалась. Він попросив залишити мою візитку і додав: «А можна буде у вас просити якісь матеріали і відео, коли в нас буде чудити нова поліція? Ось побачите, буде повний хаос від них».

Уявіть собі на секундочку, скільки таких вонючих опаришів вошкалупляться у системі МВС і нагло саботують реформу. Хто б що не казав, а вона триває, і зараз є найпомітнішою. А цей молодий мєнт, заміст того, щоб подати заявку в нову службу, довести свій рівень і стати крутим копом, як щур винюхує промахи у нової поліції, якої в Херсоні ще навіть немає. Ні, вони ніколи не будуть колегами.

Ясно, що є установка дискредитувати нових. Мовляв, ми ж казали, понабирали тут з вулиці. Так, будуть промахи і в нових, це ясно, але вони точно не проситимуть у вас 20 літрів бензину або пачку паперу. Під старими ж земля трохи поїхала і щось під копчиком зажалось. Ці гниди просто так не здадуться, треба вимітати цілими пачками, кодлом. І часу на розборки – нема. Старе сміття давно проситься на звалище. Хоронити треба, як радіоактивні відходи. Переробці не підлягає. Тут ніякий швецький завод не поможе. Бо лайно з лампасами на вході дасть таке ж лайно на виході. Пацюки з нквдшними замашками можуть стати поліцейськими хіба що в ролі лежачих на дорогах. Або просто можуть іти нахуй. Перефразую Івана Оберемка. Мусор – значить нахуй. Не мусор – доведи і працюй далі.

P.S. Бензин таки сточили. На штрафмайданчику, який підпорядкований МВС. Правда, не 20, а 7 літрів. Просто мєрзость.

ivan.antypenko
Іван Антипенко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації