site.ua
член клубу

Лукашенко, Протасевич, КГБ Білорусі, літак Раянер, який погрожували збити. Не всі політики у Європі обмежуються "стурбованістю" і бажанням припинити авіасполучення з Білоруссю. Депутат Сейму Латвії Айгарс Бікше виступив з пропозицією заарештувати хокеїстів збірної Білорусі, які перебувають в Ризі на ЧС-2021.

"У мене є пропозиція: Латвія затримує всю білоруську хокейну команду і випускає її на білорусько-латвійському кордоні в обмін на всіх політв'язнів білоруського терористичного режиму. З терористами не можна боротися депешами! Відповідь має бути гучною і відчутною!

Викрадення літака білоруським режимом стало останнім сигналом повної байдужості до прав людини і міжнародних відносин - це демонстрація абсолютної і грубої сили.

Тим, хто сподівається на зміни в Білорусі та хто може бути частиною цих змін, надсилається чіткий сигнал: ми будемо переслідувати вас всюди, і ваші прихильники на Заході не зможуть захистити вас! Це сигнал для тих, хто все ще думає чи бореться за свої основні права і можливість жити у вільній країні.

Ми, звичайно, можемо погоджувати позиції, чинити тиск і здійснювати інші дії, закріплені в міжнародному праві. Зрозумілим є одне: ЄС отримав удар по обличчю. Це принизливий сигнал про те, що ми не можемо захистити людей, які вірять в закони Європейського Союзу та захист, який вони гарантують.

Ми можемо поміняти прапори, покласти квіти, заморозити гроші прихильникам режиму, але це не змінить хід подій і не дасть надію кожному громадянину. Вони ніколи не дізнаються про ці наші зусилля, тому що думки в ЗМІ там давно "вичистили", часто відключають інтернет.

Послання про те, що нам можна довіряти і ми зможемо їх захистити, потрібно передати крамарям в Борисові, працівникам заводів в Мінську. Зробити це можна, затримавши улюбленців терориста - білоруську хокейну команду.

Ми можемо чинити більший вплив, ніж можемо собі уявити. Для цього потрібна лише сміливість. Нам нема чого втрачати, ми вже втратили занадто багато свободи, почуття власної гідності і гордості! " - написав Бікше.

Раніше мер Риги Мартінш Стакіс вирішив замінити офіційний прапор Білорусі на об'єктах, де проходять матчі хокейного чемпіонату світу, на справжній (але поки що не офіційний, а - біло-червоно-білий. У відповідь Міжнародна федерація хокею виступила із заявою, що вона є поза політикою і зажадала повернути прапор Білорусі або зняти прапори IIHF. Стакіс у відповідь заявив, що зніме прапори Федерації в місті. Латвія і Білорусь фактично вже розірвали дипломатичні відносини, відкликавши послів додому.

У Латвії вважають, що коли маніяк нападає на тебе з сокирою, треба брати в руки зброю, а не зачитувати йому права...

ivan.kozlov
Ivan Kozlov

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації