site.ua
член клубу

Читайте також: Велике боргівництво. Скоро українській економіці капець

Науковці національного метеорологічного центру в Об'єднаних Арабських Еміратах навчилися викликати дощ. Як повідомляє The Independent, науковці оприлюднили відеокадри, на яких показано зливу, яка була викликана спеціальними експериментами із «засіву хмар».

Новий метод показав перспективність в утворенні дощів у пустельній країні, без суттєвих екологічних проблем для природи. Під час операції із «засіву хмар» за допомогою спеціальних дронів науковці вистрілювали у хмари електричні заряди, аби викликати дощ. Технологія також покликана викликати великі краплі дощу, адже в жаркій країні дрібні крапельки часто випаровуються, перш ніж потраплять на землю.

ОАЕ інвестували чимало коштів у різні проекти з утворення опадів. Один із них, зокрема, передбачав вистрілювання дронами у хмари хімічних речовин, таких як йодид срібла, щоб викликати більшу кількість опадів. Ці випробування проводить академія SANAD в Дубаї спільно з вченими британського університету Редінга. Уряд країни сподівається, що регулярне генерування дощу допоможе полегшити деякі щорічні хвилі спеки в посушливій країні

Аномальна спека накрила країни Близького Сходу. У чотирьох країнах з них були встановлені температурні рекорди. Зокрема у Кувейті температура повітря досягла 70 градусів Цельсія на сонці.

До слова, нинішнє літо є також найспекотнішим в Україні за останні роки, однак уряд України не фінансує наукових досліджень з подолання спеки, а відмазує канал 1+1 від закону про мову.

Але це не найгірше, що може зробити уряд. Тут читайте, як квічучу багату країну перетворили на смітник

Нагадаю, що на Україну знову чекає сильна спека. 27-го липня, у вівторок, максимальна температура повітря становитиме +28+33 градуси. Лютих +37+39 не видно, проте +30+33 також попечуть людей, траву й дерева.

На Заході можливий дощ, але решта території України належатиме сухій погоді. У Києві 27-го липня передбачається близько +30 градусів. Дощ у столиці малоймовірний. Упродовж тижня найспекотнішими обіцяють бути Південь та Схід України, а також Дніпро з районами, свіжіше повітря буде в західних областях.

ivan.kozlov
Ivan Kozlov

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації