site.ua
член клубу

Шановні порохоботи, вам, схоже, не ті методички підвозять останнім часом, чи, може, просто забули про вас, то я вам тут трошки правильну напишу.

Дивіться. Є два способи стати вище/крутіше/популярніше, ніж конкуренти. Я чудово розумію, що вам цього хочеться для Порошенка. Більшість з вас дуже сильно перейнялися тим, що може прийти Юля, тож треба зробити все, що можна, щоб цього не сталося. І я дуже сильно розумію цю вашу мотивацію і досить близький до того, щоб її розділяти. Але ви трошечки загралися/загналися.

Так от, повертаємося до двох способів.

Перший - дійсно ставати сильнішим. І він, відразу скажу, є єдино правильним, якщо говорити про довгострокову перспективу.

Другий - топити конкурентів всіма можливими способами, щоб на їхньому фоні виглядати краще. Цей спосіб може бути дуже корисним в короткотерміновій перспективі, але надовго він не працює. А якщо працює - то отримуємо тоталітарне суспільство, в якому, впевнений, ви не хочете жити, навіть якщо фюрером буде лічно Петро Олексійович. Більше того, цей спосіб є шкідливим, адже - якщо коротко - розслабляє того, кого ти таким чином захищаєш, і досить скоро з'явиться інший конкурент, кого притопити вже не вдасться. А ваш герой ослаб, бо не зростав, а просто був "кращим із поганих", і не готовий до справжньої здорової конкуренції.

Тож я категорично готовий підтримувати порохоботів, коли вони захищають/просувають/об'єктивно нахвалюють Порошенка. Іноді у вас це круто виходило, бо - куди ж правду діти - в порохоботському таборі чимало талановитих писак, які можуть реально красиво і неприторно це зробити. До того ж Порошенка є за що хвалити - і в силу реальних досягнень, і просто через те, що завдяки посаді і кон'юнктурі політичного ринку в нього значно більше можливостей робити речі, які можна красиво розпіарити. Особливо в порівнянні з конкурентами, які не є президентами, не мають найбільшої фракції, своїх людей на чолі армії, прокуратури, областей і т.п.

Але останнім часом у вас реально збився приціл. І замість того, щоб просувати Порошенка, як положено по статусу, ви почали переважну частину свого ̶е̶ф̶і̶р̶н̶о̶г̶о̶ фейсбучного часу присвячувати тому, щоб топити конкурентів. При цьому робите ви це все більше і все частіше так, що нормальній людині це читати противно. Навіть, якщо вона і не підтримує того, кого ви самозабвєнно обмазуєте фєкаліями. Мочити когось, звичайно, легше і іноді цікавіше, ніж просувати, пояснюючи і доносячи реальні досягнення тим, хто хоче лише долар по 8, але це не те, що спрацює по-справжньому.

До того ж, топите ви не лише Тимошенко, яка дійсно заслуговує, і є реальною загрозою для Порошенка, а й усіх підряд. Про всяк випадок. І це дійсно гітарний перебор, який
а) дуже часто виглядає і тхне огидно
б) демонструє, що не все так добре в порошенківському королівстві, бо співвідношення постів про те, який хороший порошенко, і про те, які погані лєщенко/саакашвілі/шабунін/садовий/тимошенко у багатьох дорівнює десь 1 до 10.

Подумайте про це. Я ж знаю, що більшість з вас насправді не боти і не на зарплатні, просто трошечки увлєклісь.

ЗІ: єслі шо, на акції 17 числа не був, моя партія і інші організації, до яких я дотичний, її не підтримали

juliy.morozov
Юлій Морозов

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації