Справжньої big data та глибокої аналітики роздає нам всім PornHub. Вчора вони нарешті опублікували звіт за 2017 рік. Порносимпатії світу дуже змінилися у порівнянні з 2016 роком.

Сумні новини для всіх українських користувачів, які весь 2017 рік в поті чола працювали над тим, аби змінити колір України на карті найпопулярніших жанрів порно. На жаль, навіть Білорусі та Казахстану вдалося вирватися з анусу (в прямому сенсі цього слова) руского міра, а Україна все ще орієнтується на Москву у цих питаннях. Кардинально змінили свої вподобання і в Іспанії, більшості країн Південної Америки, Африці.


2017 рік


2016 рік


Писати про нас майже нема що, ми нецікаві і згадуємося у звіті лише 1 раз в частині збільшення часу, проведеного на PornHub. У порівнянні з минулим роком українці переглядають ролики на 126 секунд довше. А росіяни на 32 секунди менше.

Але цікава інша тенденція. Набирає популярність хентай та інша віртуальна фігня. Хентай в топ-пошуку на 12 позицій піднявся. В Канаді на 25, в Німеччині на 15. Інший звіт сайту про популярність такого жанру говорить, що, наприклад, у Ірландії та Великобританії за останній рік перегляд анімаційних порнороликів зріс на 250%.

Тут дуже показовим та цікавим є приклад Білорусі. Цього року хентай в Білорусі переміг. У них, навіть в порівнянні з нами, надзвичайний відсоток користувачів, які переглядають такі дивні жанри як My Little Pony porn, Skyrim та навіть, о ужас, Minecraft.

Коментує ситуацію відома в Північній Америці психолог доктор Лорі Бетіто. "Світ рухається в темпі, який ми ніколи раніше не бачили, і тому зростає рівень стресу. Хентай - це для людей спосіб позбутися реальності та занурюватися у світ повної фантастики, забуваючи про всі стреси, які приносить життя. Добре, погано або байдуже, Хентай - це втеча, яка не набагато відрізняється від перегляду науково-фантастичного фільму у місцевому театрі для пари годин безглуздого відволікання," - каже доктор Лорі.

Мультяшне порно традиційно підкорює Азію, але цього року до списку додається Південна Америка та Білорусь. Має бути якась кореляція між політикою, економікою і пристрастю до дивних жанрів. Та непояснюваним є той факт, що на фоні таких "дитячих" уподобань користувачів з усього світу, з карти зникла категорія "школярки", натомість в тренди року потрапили запити про мультяшних Ріка і Морті та, оце я навіть гуглить не ризикнула після майнкрафту, спіннер. Отой самий, що всі крутили на пальцях і на пляжі в Скадовську продавали по 25 гривень.

Інфантилізм косить все старші вікові категорії. Можна було б подумать, що це все наклікали 18-річні, але ж ні, ці чіпи з дейлами та сейлормун нормально заходять і в категорії 25-34.

Будемо сподіватися, що наступного року Україна і в цьому важливому аспекті зможе відірватися від російського дискурсу, бо навіть на PornHub політизовані коменти і тематичні сварки - що не карта, то палає у вати в коментах, від того, що Крим малюють українським.

Скрін зі статті 2015 року. Білорусь вже цей список покинула, позбавивши Ольгіно важливого доказу єдності народів. І ви йдіть та працюйте над нашим іміджем. Чиніть опір, формуйте ідентичність, пошуковий запит придумайте самі.

kateryna.handziuk
Катерина Гандзюк

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації