Водій автобуса, який перевозив пацієнтів психлікарні зі столиці Зімбабве Хараре в інше місто країни Булавайо, зупинив автобус біля придорожнього кафе, щоб випити пива. Повернувшись до автобусу, він виявив, що той порожній, а 20 пацієнтів зникли. Зрозумівши, що йому загрожують неприємності, водій поїхав до найближчої автобусної зупинки, де і набрав 20 пасажирів з черги. Після чого поїхав прямо в психлікарню Булавайо, де швидко передав «пацієнтів» персоналу, попередивши, що деякі з них - буйні. Підозри у персоналу виникли лише через три дні - через збіг свідчень всіх 20-ти пасажирів. Що ж до справжніх пацієнтів, то про них ніхто більше не чув - мабуть, вони успішно повернулися назад в зімбабвійське суспільство.

Звідси

Останнім часом мені здається, що ми не країна, а театр абсурду, африканська колонія Зімбабве, тільки гірше, бо думаємо, що Європа. Ми пережили майже все те саме, що й Зімбабве, - диктаторів, які роками тягнули нас вниз, розвал Імперії, гіперінфляцію, насильницьку зміну влади, маємо величезні людські і природні ресурси, при житті багатьох на межі бідності. І от, завдяки чисельним жертвам, і нападу московіїї Українці частково згуртувалися, свторили свою хунту, дали по зубам захватникам, і почали свій важкий шлях до цивілізації. І не пройшло і 5-и років, як знову все починає летіти в пизду. Черговий царьок, володіючий кнопкою від телевізора, поклав все на кін, щоб поставити свого придворного блазня на управління. І наші зімбабвійці радісно танцюють під пісні і обіцянки цирку.

Сивому царьку чим гірше буде в Україні, тим краще, адже чим швидше ми отримаєм дефолт, тим дешевше він зможе зкупити обезцінені залишки, а потім вирізати і розпродати, якщо відновити не вийде. Хіба вже люди забули ці схеми з порізаними заводами, комбінатами і колгоспами? Але у наших зімбабвійців коротка память, адже вони хочуть, щоб завжди гріло сонце, банани падали з дерева прямо в рот, а гроші нахаляву на карту в "Приватбанку". Вони не хочуть зпівставити причини і наслідки, оскільки розхвалена Імперська освіта не дозволяє рахувати щось важче грошей калькулятором. Вони радісно бігли за картками з кредитами в банку без довідок, не віддавали ніколи ті гроші, із-за чого зараз ми маємо шалені проценти, адже банки заставляють адекватних людей платити за зімбабвійців.

Вони за гречку голосували за Добкіних, Кучм, Януковичей, Ахметових, вони обирали в мери міст криміналітет, вони живуть по напівтюремних законах, де здати сусіда, який зкручує собі світло і воду магнітами, - це "западло", зате жалітися на суми в платіжках, - будь ласка. Вони хочуть заробляти як в Європі, а податків не платити зовсім, і при цьому мати безкоштовні школи, виші і медицину. Щоб була боротьба з корупцією, але продаж лівої горілки в розливайці, то "не кошмарьте бізнес".

Тільки головна проблема в тому, що вони - це ми з вами. Інших немає. В цій передвиборчій кампанії ми вирішили, що адекватність переможе клоунів і шаманів. І залишилися в найбільших дурнях.

Не один я відчуваю наближення найбільшого пиздецю за всю новітню історію України. І більше всього жалкую, що зробив так мало. Звісно, боротьба ще триває, але навіть при перемозі Порошенка у другому турі, потрібно визнати, що друга п'ятилітка буде в 5 разів важча, ніж перша. Щось мені підказує, що якби дійсно була б "хунта" і воєнний стан увесь час, поки йде конфлікт, то толку було б набагато більше. Зімбабвійці швидко розслабляються.

konstantin.sokorchuk
Константин Сокорчук

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації