site.ua
топ-автор

Маленька дівчинка бачить як п'яний сусід ригає в палісадничку ,і каже: "Дядя Вова, ти не тим місцем какаєш!"

Вибачте , що змушений вам нагадувати про покидьків.

Всі вже знають що і як виблювали "укрАінскіє коміки" перед аудиторією окупантів.

Як писав Шевченко :" І задком і передком , перед паном Федірком!"

Я не здивований. Гнилу натуру видно одразу. Я про них уже писав не раз.

Тут все просто - "за дєнюжку" вони і маму "на прокат" здадуть , і самі себе трахнуть на камеру.

А особливо,якщо це чужа мама. Наша. Українська.

Дивує лише зірковий апломб у дебільного "клоуна про жопу".

Ну і хор підспівувачів , які косять під дурників і розпатякують про "критику влади", "свободу слова", чи "ашотакоє-онівсьоправільно -сказалі".

Ще раз, по літерам, для ушльопків - мова була не про "владу"( яка має свої імена, але називати їх сцикотно, бо можуть і по сраці надавати) а мова була про Україну.

І ніяка словесна еквілібристика цього не сховає.І те , що ці ,використані гумові вироби , хваляться своєю допомогою АТО, тільки додає шарму гімняного запаху. Не останнє віддали. Це не бабуся, яка пенсію несе волонтерам, а потім місяць живе на сухарях і кефірі.

І, головне,потвори такі, навіть не відчувають своєї вини, а навпаки продовжують "бикувати".

Мова не про зеленських, а про вас, дорогі українці. Я розумію, що приватна олігархічна монополія не дає вам можливості бачити нічого крім цього антиукраїнського лайна, але майте свою гідність!

Всі пам'ятають оповідання Івана Багмута "Шматок пирога" про хлопчика з бідної родини, яку запросили в гості до багатої тітки. Хлопчик ніколи не їв такого смачного і солодкого пирога з варенням, яким пригощала тітка гостей, і простягнув ручку за ще одним шматочком. Тітка помітила це і радісно заквилила про "бідну голодну дитину", щоб принизити маму хлопчика і познущатися з їх родини. Але хлопець зрозумів це і сказав, що хотів дати пирога котику під столом.

Це зєлєнські допомагають "багатій тітці" збиткуватися над нашою "мамою", водночас отримуючи величезні гроші від цієї ж "мами"( гляньте на багатомільйонну заявку на держфінансування чергових гавнофільмів про "дурних х&хLів" від 95 кварталу. Тут легко можна і дещицю вділити на АТО, і козиряти цим як індульгенцією. ).

Вони не бояться , бо знають, що "х&хLи" - сумирні як телята і лише витирають харкотиння зеленських із своїх очей, виправдовуючи власне приниження сто і одним способом.

Саме ці "сумирні х&хLи" знову і знову протягують руку за шматочком пирога. Тільки пиріг не з ягодами а весь час з гавном.

І наступного разу,коли будете йти на виступи 95 кварталу, згадайте, що за свої гроші жерти лайно "зеленських гумористів" і отримувати від них плювки - це вже занадто .

Навіть для курви з порнофільму, якими вас вони вважають.

І не обманюйте себе - поки ви дозволяєте себе так називати і виправдовувати- ви такою курвою і є.

lirnyksashko
Сашко Лірник

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації