Американські "грантожери" оприлюднили звіт, корий говорить про те що із Росії вивезли капіталу на суму всіх збережень російського народу.

Куди вивезли?

Звичайно в Америку.

... Гра Путіна проти Америки стала мемом, - всі знають про те що Путін ставить виставу перед росіянами про "гідну відповідь російського народу на імперіалістичні плани Вашингтона" та насправді Росія стала сировинним придатком до закокеанської імперії.

Росіяни прагнуть змусити американців поважати їхню незалежність та особбливий шлях "святої Русі", - та самі американці, котрим був невигідний розпад Радянського Союзу, бо Білий дім міг хизуватися перед своїм народом успіхами у "священній війні проти російської тиранії". Та СРСР все ж розпався і світ побачив що американці не можуть допомагати націям, вони здатні лишень обертати незалежні дежрави на сировинні придатки своїх власників, тіньових банкірів, що керують світом, підтримуюсчи Америку як основну базу для створення невидимої імпреї зла, котра стане маніпулювати людськими долями...

І саме тому коли росіяни побачили, що їх просто перетворюють на звичайнісіньких пролів, котрі мають стати фундаментом корумпованої імперії "нових росіян" як агентів Америки, - то вони вибрали нового лідера, котрий мав дати їм накротик, ілюзію величі Росії. Так і сталося - Путін в обмін на масштабний пограбунок Росії просто дав росіянам кусень хліба, яким ті мали вдавитися.

І вдавилися.

Путін вийшов на політичну сцену як "рішало", котре мало стоврити нову піраміду влади в Росії, - і Собчак, котрий запросив Путіна до мерії Санкт-Петербурга просто знайшов здібного афериста, котрий міг на допомогу американським компрадорам створити в Росії ілюзію влади народу та ілюзію величі самої Росії аби народ знову не обрав комуністів після олігархізацї імперії зла. Путін своє завдання виконав - він дав людям таблетку для сну аби люди не бачили всіх ситуації із верху, а просто стали рабами нової моделі існування російського бидла.

Тож зараз коли Путін знайшов компроміс між владою тиранії та владою грошей, - стало очевидним, що Путін просто маріонетка російських оліграхів, котрі за задумом самих американців мали стати сировинним придатком до Заходу, а самих росіян варто було примусити прийняти цю модель існування, коли сама Росія із країни номер два в світі перетворилася на помийку, котра фінаснує Лондон та Вашингтон, підтримуючи владу цих диктаторських режимів....

mihaylo.antonishin
Михайло Антонишин

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації