Америка вимагає допустити інспекторів ООН до військових об"єктів Ірану.

Де ще можна так легко заслужити похвалу свого народу?

Тільки у відносинах із "терористами"!

І трамп використовує цю можливість аби скомпонувати настрої світової спільноти проти Ірану, котрий зараз намагається стати "цивіілзованим", - так, тепер цивілізація це служіння Вашингтону.

І Трамп намагається звернути увагу людства не на саму Америку, котра підкуповує еліти світу, вимагаючи від них данини і даючи змогу обкрадати світ якщо ти увійшов в цю систему тиранії та диктату Америки, - а на Іран, котрий став простим вигнанцем лишень за те що хотів стати повноцінним гравцем.

Так, іранці напевно не мають право заволодіти ядерними технологіями, бо вони ще дикуни, корі прагнуть робити так само як роблять самі американці без телевізійної приправки, - та сам Ірна має право на життя у цьому світі і самі американці, котрі не можуть стримати своїх бізнесменів співпрацювати із Ірнаом, бо "люди вже можуть не витримати такого тиску диктатури Білого дому", -просто стали відвертати увагу люства від того що Америка впроваджує владу пропагнди ат страху у світі та прагне змусиит всіх підчинятися своїй "владі цивілізації, котра має бути доступною кожному"...

Іранці стали тиснути на свою владу аби вона домовилася із Заходом та почала годувати народ від "доходів, котрі ви вибили від американців ядерним шантажем", - і Роухані стає на задні лапки та говорить про "ядерну угоду", котра дала можливість Ірану спокійно спати вночі: ми змусили "сіоністів" поважати себе і тепер ніякий Ізраїль не зможе змусити нас покинути свої землі та віддати ворогу наші багаства.

Та все виявилося не так як планували іранці, - Америка прагне грати роль "цивіілзатора, котрий судить нації та веде світ уперед", а тим часом сам іранський народ розуміє що він нічого не отримав від угоди із Заходом: Захід просто попіарився на "звільнення людства від осі зла", а сам Тегеран став частиною західної еліти в той час як самі іранці просто стали ще біднішими та стали благати свою владу домовитися із Америкою, бо "ми не пережевемо ще одних санкцій".

І саме тому іранці, котрі стали вдчувати що на них може бути скинута ще одна ядерна ракета Америки просто стали боятися Заходу та стали вимагати у своєї влади "взяти те що Ви хочете та не знищувати нас"...

.. І саме тому західні еліти намагаються втриматися при владі аби народи не могли побачити, що вся коурпція та злодійство іде від Америки, котра всім нав"язує ілюзію демократії як універсальний еліксир від всіх прболем: "Ви прагнете достатку та миру? - Тоді ось Вам телевізор і живіть разом із ним день та ніч"...

Американці просто стали тиранами, котрі всім хочуть дати свою демократію, котра має узалежнити народи від їх демократичного шоу щоб люди світу стали залежними від цього наркотика капіталу, котрий прагне купити людину та дати їй фальшиву "мораль", котра повинна принести людям добра "свободу", що має пом"якшити біль від того що "світ рухається до прірви і ми не можемо нічого із цим зробити"..

Світ знає про те що американці прагнуть змусити всіх стати навколішки перед диктатрурою Білого дому і саме тому прагне вирватися із цього замкненого кола контролю та корупції, - і саме тому америкнці нині прагнуть купити всіх вльних людей аби всі стали служити ідеї глобального плану Америки, що повинна взяти владу над світом у свої руки щоби люди стали залежними від них та стали продаватися владі шахраїв.

І саме тому Іран, котрий ставить свої принципи вище ніж гроші зараз у немилості, - американцям можна мати ядерну зброю аби залякувати всі еліти світу, а іранці повинні просто слухатися влади Вашингтону, котрий "всіх рятує від тиранії корупціоенрів", - і саме тому нині світ став перед великом обманом, що має змусити людину бути такою як усі - інакше "відключемо фінасове живлення".

Так, американці придумали сучасний фінансовий світ і вони мають повне право карати тих хто не слідує їхнім правилам, - та саие повстанці, котрі нині воюють проти влади телевізійної дитктатури Вашингтона, котрий фінансує різні грантрожерські програми аби маніпулювати свідомістю людства та тримати людей у свої єжових рукавицях інорфмації просто пргане встановити свої порядки у світі, і коли люди побачать справжнє, незагримоване обличчя Америки тоді почнеться срправжня революція, котра буде мати на меті "звільнення людини вд цього паскудства гріха"...

mihaylo.antonishin
Михайло Антонишин

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації