site.ua
член клубу

Валчіна позорный..
(Вивчив мову москалів і по фєнє ботаю..)
18+

Липень 2021

Помню голым скакал, помню песни орал,
А отец, говорил – у меня генерал..

Колись блатні перейняли лексику в хіппі. Валєра Магаданскій – пішло не з тюрми, а власне від волосатих волоцюг. Як і фраза – набити стрілку. Як і багато іншого. Саме хіппі звали себе хіпстерами. То вже потім це слово приміряли на себе різноманітні потенційні пєдєрасти..
Про хіппі саме закінчую книгу. Але тут про інше.

Мене так пре, як два «прокурори» звертаються один до одного – братанчік, і обіймаються – так по-пацанськи. Вони б в 90ті так зверталися – нє? Прям – шо конкретні пацани, бля..
- Прівєт, братэлла, у тєбя нєт кого – обвинувачення составіть? Бо мой волчара где–то забухал, а он одін умєєт на всю управу...
- От валчіна позорний. А шо сам так і нє научілся?
- Бля – ти так гаварішь, как будто сам умєєшь...
***

Взагалі пост про уряд, совок і зайві метри..
Почнемо з пенсій. Персональних. За «особливі заслуги». «Науковцям» різним та «держслужбовцям». А особливо: героям радянського союзу, нагородженим орденом лєніна, нагороджених грамотою ЦК УРСР...
Назбиралося таких персональних орденоносців вже більше, ніж бліх у курнику. Десь так процентів 60 з числа тих, хто приходить на вибори.
Як виглядають? Так само як в ностальгійно укоханому ними сссрі – люблять швидкість (переважно мами), бруліки і шаурму...
До речі мами там не останній аргумент - не забули, як мама відбивала свого братанчіка-прокурора, коли того Сашко Білий щемив?

Нє – ну може всі ці радянські «герої» з грамотєямі від ЦК УРСР були якісь надзвичайно талановиті управлінці? Та ні, все що вони змогли – це догосподарюватися до того, що ссср зігнив і розвалився. Якісь може інші досягнення? Досягнень було дофіга, але не тих за які нагороджують, якщо ця нагорода не тріпер, звичайно. Найвидатніше їх досягнення – Чорнобиль, якшошо..
До речі – «герой радянського союзу» нагороджувався золотою зіркою. Брежнєв мав таких чотири..
AndySok – шо вы там говорили про совок, когда всё было хорошо, и сейчас – когда не совок и всё плохо? Совок то – вот он вокруг нас во всей красе – не...?)))
Навіть золота зірка «героя» нікуди не поділася..
Д’Біли, бля? Так, бля..
***

Урядові треба «героям» з чогось платити – всі ж свої. А Байден грошей не дає. Китай дає, але не гроші. Уряд в китаю може б і взяв, але – і хочєтся, і колєтся... Послали спробувати арахамію – каже, що не сподобалось. Підняли ціни на комуналку, але ті гроші не державі йдуть, а так званим олігархам. До чого додумалися? Правильно – ввести законом податок за зайві метри жилої площі...
Вова, ти створив міністерство цифрової трансформації і державу в прозорому китайському смартфоні. Не хочеш прозоро оприлюднити статистику по пенсіях? Простеньку таку: 100 000 і більше – скільки чоловік отримує. 50 000 - 100 000 скільки чоловік отримує. 20 000 - 50 000 – скільки чоловік отримує. За що писати непотрібно. Це і так всім відомо.
Не хочеш? Боїшся, що зденервовані посполиті поспалюють к ібєням їм маєточки? А вони нехай перед воротами стають з зірками героя на толстой груді...
***

Податок звичайно ж збиратимуть під управлінням генерала податкової. Генерал той експерт, «орденів» має не менше ніж брєжнєв, плюс до того ще й звання – заслужений діяч больших і малєнькіх гірничо-збагачувальних комбінатів. Це – якщо не рахувати грамоти від генеральної прокуратури, обгортку від жувачки «Рускій лєс» і сховані в шафі під шкарпетками ордени імєні птушкіна.
Хтось порахував що генералів у нас в декілька разів більше ніж було бойовиків в гірькіна. І вони ж всі експерти в військовій справі - нє? А чому тоді їм персональна пенсія, а на схід відправляли пацанів з Житомира чи Вінниці..? Генералу не личить самому воювати? А Юzіка кохання в неприродний спосіб йому теж ні разу не личить?

Але менше з тим:
Запитання – що таке зайві метри? Для кого вони зайві? Держава будувала житло і його роздавала, а якийсь афєріст і мошєннік нахапав собі забагато? Може держава оплачує посполитим комуналку і не хоче обігрівати зайві метри афєрісту і мошєнніку? Що – ні?
Тобто посполитий сам собі купив квартиру, чи збудував будиночок, а держава вирішила, що йому б хватило 60 метрів квадратних? А попередити посполитого, що площа понад 60 метрів буде вважатися зайвою – держава не хотіла? Прям – як вова оприлюднити статистику по пенсіях?
Аааа – може держава розбила олігархам монополію і схематоз, від цього ціни на комуналку впали до реальних і тепер держава так хоче себе винагородити?
Що - теж ні..?
Держава крім тупих і нах нічого не змінюючих локдаунів, котрі зробили чверть країни безробітними взагалі нічого не зробила? А чому?

Той закон прийняли Д’Біли депутати? Так.
То ти Д’Білів понавибирав? Так.
Помилився бо обдурили? Ок – а чого зараз, коли вже знаєш що обдурили, вони всі непизджені ходять?

Депутати, до речі – це теж держава і пенсія в них теж буде персональна..
***

Де тобі набрати інших депутатів?
Вся країна – одні дебіли?
Один ківа на собі всю науку тягне..?
Та тягне бідака. І шо – йому за то бодай заслуженого академіка дали? Стібуться всі. А він серед науковців рівний серед рівних і, якщо виходити з постулату: єслі ти такой умний, то где твої деньгі – то в нього грошей не менше, ніж в якогось «справжнього» академіка.
Шо не так..?
Я в курсі, що по відомостях на зарплату, в нас вчених більше ніж мусульман в Саудівській Аравії. І теж всі до одного орденоносці.
Який результат їхньої наукової праці? Жомова яма.
Їм всім треба (чи дійсно треба?) платити, а Байден грошей не дає...

Хочеш – про бізнес? Запросто.
В країні є тільки малий бізнес. Той, шо на базарах. Середнього вже нема. Великого й не було. Прозорро пиздити з бюджету – то не бізнес, то організоване злочинне угрупування. А враховуючи орденоносців радянських і сучасних, а враховуючи шо вони чомусь родичі і люблять швидкість, брулікі і шаурму (відтоді і дотепер) – то це вже організоване злочинне угрупування в декількох поколіннях. Може дійсно спалити к хуям? Але – нє. Негуманно. О – треба їх перевести на персональну пенсію. Назвати її «радянська особлива».. Гривень так по 600 на тиждень. І ні в якому разі не брати гроші за зайві квадратні метри...
***

Бігус вислідив чергового мінта і пару депутатів. Чувак, респект тобі і уважуха, але ти неправильно шукаєш. Вони там всі такі. Тобто абсолютно всі. І їх всіх, абсолютно всіх, треба до сміттєвого контейнера.
***

Ітогі падвідьом:
Уряд в силу своїх інтелектуальних здібностей може тільки:
робити вигляд, що розуміється на управлінні;
поробити всіх своїх родичів заслуженими орденоносцями та генералами;
просити гроші – щоб тут же їх розікрасти.
Причому просити с любой сторони.. А коли не дають – зробити податок на зайві метри. Паралельно з цим – з останніх сил останніх журналістів пробувати таку свою діяльність заболтать порожніми словами..
Це все.
Чи може я щось забув?)))))))))
Та ні – таки все. Ні додати, ні відняти.

Знаєш у скільки тобі він обходиться? В твоє життя.
Не занадто дорого?
Що з цим робити? Забути вкладену тобі пропагандистами в голову думку що це вічна каста нєпрікасаємих і..


Bonus track..?
M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
Пр. Повітрофлотський, 33/2
("Книгарня Є")

Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ "King Cross Leopolis"
("Книгарня Є")

А можна тут:


mike.fire.wind
Mike Fire-Wind

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації