Попалася мені на очі в соцмережі фраза: "Три богатыря" - настоящие русские народные мультики". Думаю: "Так, за "русские народные песни", ми вже знаємо, що то все зроблено евреями. І з мультиками - та ж сама історія? Сам народ впізнав знайомі мотиви. Треба взагалі всі культові мультики перевірити, й радянського періоду теж."
Радянський період. Ну шо я вам скажу: "Таки да".
Феликс Кандель (Камов) - автор ідеї та сценарист "Ну погоди". Ще два сценариста - Александр Курляндский, Аркадий Хайт. Дивимося біографію Камова - знаходимо його друга та співавтора Едуарда Успенского - автора Чебурашки и Простоквашино, організатора дитячих передач «Спокойной ночи, малыши!», «АБВГДейка», «Радионяня». Аркадий Хайт - сценарист "Кота Леопольда". Режисер - Анатолий Израилевич Резников.
Борис Заходер, який переклав з англійського Вінні-Пуха та зробив мульт.
Борис Заходер ще той жук (английский шпион и бандеровец). В оригіналі головним персонажем є хлопчик Крістофер. А Вінні-Пух - це якраз той персонаж, який весь час потрапляє в якісь халепи, а хлопчик його рятує. Тобто на прикладі цього ведмежати маленького читача вчать як робити не слід. А що робить Борис Заходер? Взагалі викидає Крістофера, а його функції передає Вінні-Пуху. Й виходить персонаж, який вчить дітей порушувати правила. Дисидент.
А ще автор Алан Мілн - офіцер британської армії часів Першої світової війни. І працював у MI7. Це відділ розвідки, який займався пропагандою.

«Обезьянки», «38 попугаев», «Попался, который кусался!», «Котёнок по имени Гав»: автор сценария - Григорий Бенционович Остер. Режиссёр - Леонид Шварцман.

Про гумористів - таких собі своєрідних мультиплікаторів для дорослих - я взагалі мовчу...
Про сучасних мультиплікаторів на жаль біографічних данних мало, суто професійні.
Красномовний факт: студія "Мельница" робила мультики на світові казки («Приключения в Изумрудном городе», «Карлик Нос» Вильгельма Гауфа) поки до них не написав листа студент з тоді ще Дніпропетровська, зі сценарієм про пригоди богатирів на сучасний лад.
Засновники студії - Сергей Сельянов та Александр Ионович Боярский (не родич).
Сергей Сельянов народився в місті Олонец, карел.
Александр Ионович, судячи з його побатькові цілком може бути нащадком старообрядців.
"Фиксики" - ідея О.Татарського, за мотивами книги Едуарда Успенского «Гарантийные человечки».
"Смешарики" намалював Салават Муллаханович Шайхинуров.
nadiya.piddubnyak
Надія Піддубняк

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації