Я давно цікавлюся наукою, філософією, культурою народів світу , за допомогою яких поступово прояснюю для себе ситуацію; хто ми , звідки, куди, яким чином і для чого… Для людей з філософським стилем мислення та образом життя це нормальне явище, розбиратись в суті речей, прояснювати для себе світоглядні моделі, конструкції, системи, алгоритми і механізми з подальшим синтезом даних в єдину функціональну, схему, так звану працюючу модель ментальної конструкції.

Результати власних спостережень дали відповідь, яку можна помістити в одне визначення:

"Твій внутрішній стержень духу являється твоїм Богом, твоїм Провідником являється принципіальний імператив душі, який ще називають власною волею, твоє фізичне тіло являється невідємною частинкою землі, яка в свою чергу являється невідємною частинкою сонячної системи. І це єдине в цьому всесвіті, що дає тобі дозвіл і право."


Р.С. "Пневма", "Псюхе", "Саркос" - триєдиність людини як індивідуума. Нам підсовують розуміння людини як індивідуума, що має лише одне-неподільне тіло (саркос).

Люди з покоління в покоління намагаються усвідомити в повній мірі хто вони і куди насправді йдуть. Хтось пояснє картину світу з точки зору філософії, інші з точки релігії ще інші обгрунтовують причинно- наслідкову модель з наукової точки зору. І всі ці паралельні процеси та різні ракурси бачення цілком нормальне явище, адже природньо коли розумна особистість намагається самоусвідомитись та знайти власну роль в цьому світі. Але що ж таки цей світ разом з усіма нами, куди він рухається, яку ціль переслідує і в яких рамках правил він діє?

У свій час ведична культура намагалась прояснити цю ситуацію описуючи у формі переказів та легенд попередню людську цивілізацію, яка передувала нашій і була по їх словах на порядок вища. З усіх народних переказів ведична культура окрім міфічних переказів, історій, бувальщин описувала також математичні моделі з чіткими цифрами та даними. Багато що з тих текстів було спотворено на протязі часів з допомогою людської фантазії, але не зважаючи на цей факт ми можемо зловити зміст і принцип такої їнформації та зложити пазли картини світу в цілому. І це досить важливо, тому що цілісна картина світу позволить розвиватись в правильному напрямку.

Наближаючись до суті я виявив , що кожна із світоглядних систем та моделей не виконує завдання цілковитого розуміння картини світу; ні філософські концепції, ні релігійні системи народів, ні сучасна наука включно в повній мірі не може дати нам цілісної картини світу, діючи лише фрагментарно кожна у своїй області. Негативним являється ще той факт, що багато релігійних течій несуть спотворений характер, використовуючи у власних цілях політичний вплив для контролю над людськими масами, тим самим несучи деструктивний соціальний характер, який сміло можна порівнювати з серйозним психологічним захворюванням. Сучасній розумній людині окрім власного розуму і особистості немає на що спертись, можливо це і добре.

Давайте зробимо невеличкий екскурс в наше минуле. Сьогодні ми сміло вважаємо себе єдиним розумним видом на планеті, адже протягом останніх 10 тисяч років наш вид дійсно був єдиним людським розумним видом. Але насправді слово «людина» означає «тварина, що належить до роду Homo».

Колиска людства неодноразово породжувала численні нові види, на кшталт Homo rudolfensis («людини з озера Рудольф»), Homo ergaster («людини працюючої») та, зрештою, й нашого власного виду, який ми нескромно назвали Homo sapiens («Людина розумна»). Місце роду Homo в харчовому ланцюзі ще не так давно було чітко посередині. Мільйони років люди полювали на менші створіння та збирали, що могли, тоді як на них самих полювали більші хижаки. Лише 400 тисяч років тому кілька видів людей почали полювати на велику дичину регулярно, і тільки в останні 100 тисяч років — з появою Homo sapiens — людина вистрибнула на верхівку харчового ланцюга. Homo sapiens являється переважно соціальною твариною. Соціальна взаємодія — ключ до нашого виживання та відтворення

Поява нових способів мислення та спілкування 70—30 тисяч років дало старт справжній Когнітивній революції. Валютою ж еволюції став не голод і холод, а скоріше, копії спіралей ДНК. Накшталт того, як економічний успіх компанії вимірюється кількістю грошей на її банківському рахунку, а не щастям її співробітників, так і еволюційний успіх виду співрозмірний саме кількістю копій його ДНК. Якщо копій ДНК більше не лишається, вид вимирає, так само, як компанія без грошей банкрутує. Якщо ж вид володіє багатьма копіями ДНК, це являється успіхом і такий вид процвітає. З такої точки зору тисяча копій завжди краще за сто. У цьому й полягає суть Сільськогосподарської революції — здатність зберігати життя більшої кількості людей за гірших умов.

Наприклад молочна промисловість має свої способи примусити тварин робити, що потрібно. Корови, кози та вівці дають молоко лише після народження телят, козенят та ягнят і лише, поки ті їх смокчуть. Щоби продовжити надходження молока, господареві потрібно мати телят, козенят чи ягнят, які б смоктали, але не давати їм випивати все молоко. Один з найпопулярніших методів в історії полягав у тому, щоби просто забивати телят та козенят невдовзі після народження, видоювати їхню матір на повну. До речі, така техніка все ще поширена. На багатьох сучасних молочних фермах дійна корова живе зазвичай близько п’яти років, після чого її забивають. Весь цей час вона майже постійно ходить вагітною, бо не пізніше ніж через два-чотири місяці після отелення її знову запліднюють для підтримки максимального виробництва молока. Невдовзі після народження телят від неї забирають. Самиць відгодовують як наступне покоління дійних корів, а самців здають на потреби м’ясної промисловості.

Ще порівняно донедавна понад 90 % людей були селянами, які щоранку вставали для того, щоб обробляти землю, рясно поливаючи її своїм потом. Надлишки їхнього виробництва годували крихітну меншість еліт — царів, можновладців, солдатів, священиків, митців та мислителів, — які є головними персонажами історичних книжок. Насправді історію творило дуже мало людей, у той час як решта орали поля та тягали відрами воду для поливання.

Але тепер перед нами постала рівноцінна трансформуюча сила цифрових технологій, яка прирівнюється до освоєння людиною вогню у свій час, який трансформував людство в цілому. Далі піде тільки зверхлюдина, всі інші відімруть, як вид. Ми в самому епіцентрі цифрової когнетивної революції.

Так отож, ми в дійсності живемо в часи апокаліпсису коли старий вид людей вимре, а на зміну їм прийде суспільство розумних зверхлюдей.

Прогрес залежить від взаємодії науки, політики та економіки. Політичні та економічні інституції забезпечують ресурси, без яких наукові дослідження майже неможливі. Взамін наукові дослідження забезпечують нові можливості, що використовуються, серед іншого, для отримання нових ресурсів, частина з яких заново вкладається в дослідження. В свою чергу наука створює теорії з метою здобуття нових можливостей та для розробки нових технологій. Сучасна наукова революція ще в повній мірі не стала революцією знань. Перш за все, вона стала революцією незнання. Її запустило велике відкриття того, що люди не знають відповіді на свої найважливіші запитання.


Отже Ми на порозі народження постцивілізації та її головного героя постлюдини нового виду людини ще з часів неандертальського переходу з появою людини розумної вона не мінялась і тепер ми на порозі слідуючої трансформації. До сьогоднішого часу в нас нічого не помінялось ні на йоту, якими були древні люди такими являємось і ми зараз навідь трохи гірші і жорстокіші. Тепер дійсно наступив апокаліпсис зникнення того виду людини, яка уже віджила свій історичний період і на зміну приходять нова людина – «індивідум ноосфери», «зверх людина» в якої в близькому часі відімруть примітивне мислення і тваринна персоніфікація.

Політ нормальний ми наближаємось до Ноосфери з новим розумним її представником - розумної людини, духовної особистості вищого порядку в колективній власній ролі інтелекту планети землі. Ми вже на порозі в золоту еру, яка вже була і яка знову наближається. То що називалось антихристом увійшло в свою активну фазу відмирання, з цим явищем відімре старий вид людини разом з тварною людиною, натомість зявиться новий тип людини з колективним стрибком свідомості, це і буде так зване явище «другого пришестя», і ця нова свідомість в тисячі разів перевищить попередню і знищить стару модель свідомісті. Поле землі активно перепрограмовується та очищається і всі трансформаційні процеси мають завершитись до 2112року. Але сам стрибок свідомості має відбутись за короткий проміжок часу миттєво і безкомпромісно; люди та природа не встигнуть усвідомити що з ними сталося. Після цього людство повноцінно прийме власну роль - інтелекту живої планети. Відбудеться подібний процес коли конкурентне середовище неандертальцю створив креманьйонець. Нічого дивного просто черговий виток розвитку людства розумного, який відбувається в наш час. Старий вид людей буде зникати ще довго, подібно до того, як зникав неандерталець. Сьогоднішня людина від першого краманьйонця майже не змінилась, той самий світогляд, спосібності, рефлексія, світоглядна конструкція та інше. Ми очікуємо на порядок вищу вібрацію, яка всіх нас преобразить; це буде певний вид просвітлення та усвідомлення, яке пізнають не всі а тільки вибрані та підготовлені. Вся міфологічна доктрина суду та апокаліпсису в період якого ми живемо здійсниться.

Отже трансформаційні процеси тягнуть за собою і зміну ментальної конструкція нашої свідомості, адже старі моделі нас уже не задовільняють. Тому на порядку денному постає необхідність створення альтернативного світогляду на базі філософії наукового характеру, яка дає пояснювальну картину світу та відповідну якомога точнішу світоглядну конструкцію, базовану на точній науці і законах цього світу. Всі міфічні пояснення світу вже віджили свій час та не задовільняють уже розумну частину людства і вона природньо шукає альтернативну модель бачення та взаємодії.

Уже тривалий час я вношу власну лепту до створенням такої альтернативної системи у формі філософії наукового характеру. У свій час я дав власне визначення такому розумовому процесу, нарікши його словом Геліанство, а відповідний науково- філософський рух – Гелійським.

Отже Геліанство – філософія, яка включає в себе такі явища, як віра, релігія, науку та знання… Геліанство – ідеологія, яка включає в себе політику та суспільно державний устрій. Центральне явище геліанства виражається у слідуванні вселенському закону; його розпізнання та здійснення з накопиченням відповідних знань та практики. Геліанство розвивається за принципом «гелійської свободи» та «власної волі наміру», де свобода розглядається не як руйнування всіх можливих рамок та вихід за межі всього, а натомість свобода можлива тільки в тих рамках, які створені власною чи колективною волею чи наміром – «ти створив - ти маєш абсолютну свободу в тому, що сам створив». Якщо ти нічого не створюєш то і не маєш свободи, а будеш постійно залежний від створеного іншими, тими які мають абсолютну владу у власному творінні. Правильна свобода це не вседозволеність не «проїзвол» та анархія, а свобода дій в рамках закону та свобода дій в рамках власного творіння. Людина творіння соціальне тому особиста свобода не повинна обмежувати свободу інших учасників соціуму. Свобода виходить із волі, а воля із «абсолютного разуму»… Тому гелієць це своєрідний провідник волі абсолютного разуму. Свобода виступає скоріше за все самообмеженням та дисципліною ніж вседозволеністю та невіглаством. В пошуках духу народу ми розпізнали властивість часу та виражаємо її в дифеніції слова геліанство. Справжня Нація це організований народ, який в спромозі створити власну державу. Вона уже здатна на об’єднання простору та часу в рамках концепції з точкою сингулярності війною, де війна виступає в якості засобу кристалізації та консолідації народу з повноцінним супровідним процесом формування нації в державу. Зрілий Дух Народу виражається у формі держави і чим сильніша держава тим сильніший дух народу.

Мова і тексти це своєрідне тонке тіло особистості і народу, наші тексти подібні пропису кодів пропису програми функціонування, це магічні коди наділені силою тексти думки та слова.

Гелійський імператив абсолютне право розпорядження в рамках власного творіння, він же абсолютна свобода. Вищий розум створює умови, а вибір згідо умов залишається за особистістю.

Сфера Вселенського Розуму – особистий розум та розум групи (люди, природа, земля, сонячна система)- воля (намір), свобода, творчість… РОЗУМ, ВОЛЯ, СВОБОДА, ТВОРЧІСТЬ – чотири основні поняття геліанства.

Наш успіх буде залежати від функціональності системи яку ми створимо і в якій ми будемо мати абсолютну свободу на правах творців і сотворців.

Тобто раби ті які нічого не творять, живуть за рахунок творіння інших… Людина живе за рахунок плоду від власного творіння (урожаї, технології), тому сворчість і сотворчість в рамках закону є основною характерною ознакою гелійської людини.

Геліанство це сучасна операційна система в області світоглядної конструкції, яка системно зв’язна послідовно виражена у філософії, ідеології, політиці та в системі господарювання згідно тенденції нового часу (гелійський час).

Власна справа це стан душі виражений у сродній праці. Перемоги творять особистість, а поразки її гартують. Народитись від самого себе значить пізнати себе і свій шлях, своє призначення виражене у сродній праці.

Природа цілого створила створіння одне для одного. Природа цілого являється природою істини, світу і всесвіту. Ядром цілого являється благо та благість, яка продукує благодіяльність. Улюбленці Богів ті хто уподобляється їм, і ті хто уподобились отримали в дар їх силу і спосібності на термін власного перебування на цій землі. Далі буде…

oleg.onats
Олег Онаць

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації