Сьогодні у трьох заступників Олега Тягнибока, екс-віце-прем'єра Олександра Сича та екс-нардепів Олега Панькевича та Ігоря Янківа проходили обшуки, тут УВАГА, у справі порушеній ще генпрокурором часів Януковича Пшонкою за події у Революції гідності!!!

Свободівців підозрюють у вбивуствах Героїв Небесної Сотні!

Це при тому, що у жодного регіонала обшук не проводили. Нагадаю, що в ті часи ходили чутки, що один з нардепів від ПР, здається Шуфрич, провів снайперів у готель "Україна". Натомість Шуфрич тепер представник України в переговорній групі у Мінську...

А ось фото того ж Панькевича і інших нардепів, які виносили поранених і вбитих з Інститутської...

Враховуючи вищенаведене, скоро влада повинна заарештувати віце-спікера Руслана Кошулинського, якому можна інкримінувати незаконне захоплення влади 20 лютого 2014, бо ж ту сесію, яка фактично змінила хід Революції Гідності, проводив саме він.

Тепер до всіх Майданівців прийдуть з обшуками?

P.S. Санкцію на обшук у свободівців дав одіозний суддя Печерського райсуду Карабань, який вже почсадив за ґрати іншого свободівця за події 31 серпня Юрія Сиротюка.

Нагадаю, що Карабань на гачку у влади, оскільки проти нього самого порушена кримінальна справа...

І саме Карабань засвітився в тому, що затягував справу по беркутівцям, яких підозрюють у вбивствах Небесної Сотні, як наслідок ті беркутівці втекли...

oleksandr.aronets
Олександр Аронець

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації