Вчора фейсбук випадково видав мені у стрічці мої дописи дворічної давнини.

Саме тоді режим Януковича-Захарченка активно переслідував патріотів-націоналістів, ув'язнював, полював і вбивав, підкидав речові докази до різних злочинів, яких націоналісти не вчиняли.

Воронцов сьогодні є бійцем батальйону "Січ".

Лисенко - доброволець "Карпатської Січі".

В ті ж дні спецпідрозділ МВС виловлював патріотів-свободівців і бив під їх власними домівками. Таким чином мєнти переплутали брата активіста Євгена Карася і побили, після чого він потрапив у реанімацію і дивом залишився живим.

Тоді ж хлопці зловили цю групу мєнтів, але, все ж, тим вдалося втекти:

Згодом, на революції ця ж група мєнтів убивала Героїв Небесної Сотні.


До чого я це згадую?

Вчорашнє затримання Андрія Медведька та Дениса Поліщука нагадало роботу все тієї ж спецгрупи мєнтів. Так звинувачення придумувались на ходу, перед тим велось незаконне спостереження за Медведьком і його мамою, висувались абсурдні звинувачення без жодних доказів вини. І що цікаво, як Медведько так і Поліщук були бійцями в АТО.

Очевидно, що Аваков, на замовлення когось(Путіна?) дав доручення спецгрупі швиденько знайти винуватих у вбивстві Бузини. Не Героїв Небесної Сотні, не Сашка Білого, не корупціонерів, а вбивців цілком другорядного персонажу - українофоба.

Та ж група, яка мала вже зуб на того ж Медведька швиденько намалювала і підкинула "докази" - жувальна гумка нібито мами Медведька, з якої брали тест на ДНК!!!

Операція пройшла миттєво. Аваков миттєво відрапортував на фейсбуці, при чому з такою насолодою і впевненістю назвав винних, що здавалось, він знайшов винних у вбивстві майданівців. І безумовно назвавши винних, Аваков вийшов далеко за межі своїх повноважень. Став суддею, за що в європейській країні давно мав би подати у відставку. В сусідній Польщі нещодавно міністри подали у відставку і за меншу провину.

Знову ж таки, для чого він це робив? Перед ким плазував?

Єдиним, хто був зацікавлений у швидкому розкритті цього злочину - Путін, який в день вбивства Бузини згадав про це на своїй прес-конференції.

Тобто в міністра очевидо інші пріоритети, аніж у людей, які пройшли Майдан і скинули Януковича.

Таким чином відбулося переродження Захарченка. Більше того, політична сила, яка висунула Авакова на посаду міністра зараз збанкрутувала і має рейтинг у межах статистичної похибки, таким чином про жодну довіру Авакову з боку суспільства говорити не можна.

Єдиний вихід - звільнити Авакова, розпустити всю МВС і набрати з нуля нову поліцію.

Нагадаю, що Саакашвілі так і зробив. І з 5% довіри до мєнтів у Грузії, Саакашвілі своєю реформою зробив 80% довіри. Значить вони займаються своєю безпосередньою роботою, а не політичним кіллерством.


Даді буде...

oleksandr.aronets
Олександр Аронець

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації