Антиукраїнська істерія в Польщі - це черговий виток інформаційної війни РФ проти України.

Нагадаю, не так давно правоохоронні органи Польщі виявили серед керівництва однієї з радикальних партій Польщі агента РФ. Також ЗМІ помітили роботу "ольгинських" кремлівських ботів у соцмережах Польщі, які роздмухують антиукраїнські настрої.

Безумовно РФ активізувалась в цьому напрямку особливо після заяв Президента Польщі Анджея Дуди щодо необхідності утворення балто-чорноморського союзу для захисту від російської агресії.

Військово-політичний союз Польщі-України-Литви, а в перспективі і Румунії з Туреччиною - це краї імперських амбіцій Кремля. Найкращий спосіб недопустити створення подібного утворення - застосувати одвічну методу Кремля - розсварити дружні народи Польщі та України. Не сумніваюсь, що та ж "волинська трагедія" відбулась не без участі спецслужб СССР.

Власне напад на релігійну процесію українців у Перемишлі, а також заборона в'їзду українському гурту От Вінта в Польщу - це підігрування планам Росії та роздмухування антипольської кампанії в Україні, а також антиукраїнської в Польщі.

Польща, як і Україна, вже давно мали б навчитись на помилках історії, коли повалення однієї країни неодмінно вело до повалення іншої. Це було і в козацькі часи, а також в часи Другої Світової - як тільки Росія захоплювала Україну через деякий час Росія неодмінно захоплювала і Польщу.

Хочу застерегти також і наші гарячі голови і нагадати їм слова Тараса Шевченка:

"А чванитесь, що ми Польщу

Колись завалили!..

Правда ваша: Польща впала,

Та й вас роздавила!"

В цій ситуації українській владі безумовно необхідно відреагувати. Ковтати такий плювок в нашу сторону не можна. Але якщо і реагувати, то обов'язково застерігаючи польську владу від підігрування планам Кремля нас розсварити. Інакше радіти будемо не довго...

oleksandr.aronets
Олександр Аронець

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації