Друзі, наші опоненти по Мазепі, лобісти Малевича дають нам останній бій. Але роблять це брутально, вдаючись до брудних прийомів. Використовуючи лояльні ЗМІ, поширюють статті де називають прихильників назви аеропорту ім. Івана Мазепи ледь не "рукою кремля" і видумуючи казочки про можливу втрату 300 млн доларів за відмову від назви Малевича)))

Розкладу по полицях чому не Малевич і чому не російський монархіст Сікорський.

Так, Малевич видатний живописець.
Але основне призначення назви аеропорту - розповісти пасажирам про місто, чи країну в яку вони прилітають.

Чи можна побачити в Києві всесвітньо відому роботу Казимира Малевича "Чорний Квадрат"? Чи можна побачити іншу його творчість? Та за рідкісними винятками, які є в приватних колекціонерів – не можна. А де ж можна?
Як "чорний квадрат", так і практично вся творча спадщина Малевича знаходиться в МОСКВІ!

То що ми розкажемо пасажирам, коли вони спитають, а де в Україні можна побачити Малевича? Купимо їм квиток в "Домодєдово"? Чи може Малевич є на вулицях Києва? Та й не треба переоцінювати відомість Малевича. Йому дуже далеко і до Да Вінчі і до Шопена.

А ще, виникає логічне запитання. Чому лобісти назви аеропорту ім. Малевича замовчують таку сторінку біографії Малевича:

"В ноябре 1917 московский Военно-революционный комитет назначил Малевича комиссаром по охране памятников старины и членом Комиссии по охране художественных ценностей..."

Очевидно, що Малевича можна вважати активістом більшовистського руху зі створення СССР. Він був ідейним більшовиком, хоча й мав українське походження. Але таких ідейних більшовиків-українців було сотні тисяч. Деякі з них стали відомими у своїх сферах. Але ж ми не називаємо їхніми прізвищами аеропорти чи вулиці. А й навпаки, активно декомунізовуємо.

Та й українці одразу фатально відчули на собі всі "переваги" совка за допомогою тих злощасних "красних комісарів"...

Натомість Івана Мазепу не тільки можна відчути, але й побачити в Україні!
Це десятки побудованих його коштом церков, які входять у світову культурну спадщину Юнеско, Мазепа відновлював та реставровував пам'ятки князівської доби, Мазепа був покровителем Києво-Могилянської академії інвестувавши в освіту небачені на той час кошти.
Мазепа в Києві повсюди. Це і Софія Київська і Лавра і Києво-Могилянська академія. Витвори стилю "мазепинського барокко" є навіть у Львові!

А відомість Мазепи у світі явно вища за Малевича. Про нього писали Байрон, Вольтер та багато інших всесвітньо відомих митців.

Що стосується відомого винахідника Ігоря Сікорського. Ми не можемо називати аеропорти його ім'ям тому, що він ніколи не асоціював себе з Україною. Натомість він і його батько були українофобами, а сам Сікорський був відомим меценатом російської діаспори у США а також членом "русского монархіческого клубу".

Його сини чітко зазначили, що Сікорський називав себе росіянином.


Але головне. В часи, коли українські герої боряться за Незалежність з російськими окупантами, Івана Мазепу, який кинув виклик потужній Російській імперії Петра 1, об'єднавши два береги Дніпра потрібно увіковічнювати, його ім'ям мають називатись аеропорти, вулиці, військові частини. Ім'я аеропорту "Бориспіль імені Гетьмана Івана Мазепи" - це ім'я аеропорту гідності!

2017 року виконується 330 років з дня обрання Івана Мазепи Гетьманом України! Назвавши головні повітряні ворота ім'ям одного з найвідоміших у світі українців, творця українського стилю архітектури, будівничого, воїна Івана Мазепи - ми зробимо подарунок перш за все Україні, зробимо подарунок самим собі і національній гідності!

Тож закликаю поширити мій допис та закликати друзів та знайомих проголосувати за Аеропорт ім. Івана Мазепи!

http://mtu.gov.ua/content/prisvoennya-mizhnarodnom...

oleksandr.aronets
Олександр Аронець

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації