Вітаю з черговим "пакращенням". Віднині ціни на електроенергію для населення вчергове підняли!

Зверніть увагу, що за 2.5 року тарифи для населення (до 600 квт) зросли на 300-400%!

А тарифи для підприємств і олігархів зросли лише на 30%!!!

Таким змінам слід подякувати нашій владі, яка контролюється олігархами, які й диктують тарифи, що потім затверджують державні органи.

Та ще веселіше стане тоді, коли глянути на сайт окупованого міста Донецька і подивимось їхні тарифи:

Таким чином, переводячи на українські гривні, населення окупованого Донецька сплачує:

до 150 квт\год - 27 коп.

від 150 - до 800 квт\год - 34 коп.

від 800 і більше - 1 грн. 07 коп.

Як відомо, більшість електроенергії ОРДЛО отримують з України. А ті нечисленні теплоелектростанції що залишились в окупації, за інформацією з відкритих джерел, підконтрольні олігарху Рінату Ахметову.

Таким чином, виходить що, якщо ціни на електроенергію в Україні справедливі і ринкові, то українці банально дотують окупантів.

Або ж ціни в Україні завищені, а в ОРДЛО ринкові, адже Ахметов у Донбасі через контроль Москви, не має такого впливу над місцевими сепаратистами, тож не може диктувати свої ціни і збільшувати свої надприбутки. Натомість влада в Україні контролюється олігархами, в тому числі Ахметовим, тому нам за 2 роки підняли ціни в 3-4 рази.

А крім того, така разюча відмінність в цінах в ОРДЛО і Україні є нічим іншим, як ідеологічною диверсією проти українців, що живуть у прифронтових територіях, мовляв, яка влада України погана, здирає з людей останню копійку, а яка хороша влада в Донецьку, піклується про людей. Дотування сепаратистів, виплата подвійних пенсій( і української і російської), сприяння зниженим тарифам - це найкраща реклама терористів і життя на окупованих територіях. І такій рекламі неабияк сприяє українська влада, яка закриває очі на злочинні дії олігархів.

То чи не варто нам задуматись над тим, щоб повернути всі обленерго у державну власність? Тим паче, що справедливим судам не складе проблем довести направомірність передачі обленерго у руки олігархів.

oleksandr.aronets
Олександр Аронець

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації