Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко написав чергову "розгромну" статтю про те, чому ж Україна не може повернути награбованих бандою Януковича грошей.

Безумовно, я погоджуюсь із паном Лещенком. Багато в чому винна Генпрокуратура, але не тільки Махніцький, який на посаді був всього 3,5 місяці. А й Віталій Ярема, який керував відомством удвічі довше, і, звісно, Віктор Шокін, який працює Генпрокурором із 10 лютого цього року. Двоє останніх, до слова, хоч і списували власні прорахунки на "папєрєдніка", жодних успіхів у поверненні коштів, вкрадених бандою Януковича, чомусь не досягли.

Сергій Лещенко пише, що був "договорняк", за яким Фірташа-Льовочкіна не чіпали. Не погоджуся. "Договорняк" триває. Шокін досі бездіє. Сам Лещенко, до слова, за призначення Шокіна голосував «за», тож відповідає за його бездіяльність.
Погоджуюся, що лист Махніцького неповний, погоджуюся, що дуже дивною виглядає відсутність там Фірташа, Льовочкіна і Клюєвих. Відповідь на питання «чому так?», вочевидь, мав би дати шеф партії, яка зробила Лещенка нардепом - Петро Порошенко.

Адже після звільнення Махніцького з посади новим місцем роботи для нього на тривалий час стала Адміністрація Президента Порошенка, де він, на особисте запрошення ґаранта, трудився на посаді його штатного радника.
І як тут не згадати передвиборчої зустрічі Порошенка та Кличка з Фірташем у Відні, де було розподілено посади...

Для мене очевидно, що Махніцький зрадив "Свободу", не витримавши випробування посадою. Ймовірно, пріоритетом для нього стала співпраця з владою і в її [влади] інтересах. Інакше Порошенко не призначив би його радником.

У мене на завершення запитання до Сергія Лещенка. Чи не відчував він дискомфорту, коли балотувався в народні депутати за списком "БПП", який на той момент точно у союзниках мав Фірташа? І чи не відчуває він відповідальності за всі ганебні голосування фракції БПП, які він сам же засуджував, або за деякі ганебні призначення і дії Порошенка? За логікою допису Лещенка, він сам мав би нести відповідальність за всі гріхи БПП і Порошенка...

P.S. Скоро вибори...треба ж на когось переписати грішки влади;)

oleksandr.aronets
Олександр Аронець

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації