Ну от, знакова віха в справі реабілітації режиму Януковича та легалізації награбованого ним за роки панування в Україні. Януковича, Клюєва і Ставицького Інтерпол знімає з розшуку.

Здивовані? Дарма.

А чого Ви, власне, очікували?

Що ті, хто грабує українців і виводить награбоване в офшори й ховає в матрацах будуть карати тих, хто роби в те ж саме та ще й нинішніх навчив?

Що ті, хто вбиває і садить добровольців, націоналістів, воює з громадою та підписував з Путіним «Мінськ», будуть карати тих, хто здавав Путіну Крим, кидав до в’язниць націоналістів та воював з громадою?

Що ті, хто сам уникає люстрації, будуть люструвати таких же як самі?

Що ті, хто ненавидить українську громаду та розглядає її як масу, з якої треба витискати ресурси, будуть карати тих, хто так само ненавидить і зневажає українську громаду і, будучи при владі, тримав її за бидло, яке мало віддавати їм останнє і при цьому мовчати?

Що ті, хто хочуть все розпродати і втекти, лишивши країну Путіну, будуть карати тих, хто хотів все розграбувати і як найвигідніше продати Україну Путіну?

Дуже наївні сподівання.

Можливо список ще поповниться, але це вже мало чого міняє в цілому. Чи є в цих подіях прямий інтерес влади? Безмовно є. При чому як прямий, так і опосередкований.

Покарати за корупцію і здачу національних інтересів тих, хто колись був недоторканим, означає створити прецедент і стати його жертвою. Це опосередкований інтерес. Уникнення відповідальності.

Прями інтерес ще більш очевидний. Гроші. Гроші. Гроші.

Нам розповідають про міфічні мільйони режиму Януковича, які наче повернулися в бюджет. Може й повернулися, але чи не занадто мала ціна за те, щоб дозволити цим нелюдям вільно себе почувати і спокійно жити після того що вони зробили з цією країною. А нинішній правлячий клас робить все аби їх переплюнути.

oleksandr.solonko
Олександр Солонько

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації