Деякі Патріоти - не всі, а деякі - не сумніваються в своїй (а отже, й нашій) неминучій Поразці. Це - свого штибу релігія. Ах, наш Ворог такий сильний, ну як же ж ми оце Його подужаєм?!

Вони виходять із їм лише відомих знаків - як і всі сектанти. "Камсамольская правда" написала заклик "дружити" українцям з росіянами, а Леонід Кравчук виступив на телебаченні, що Крим може мати автономний статус в складі України? Зрада патентована, а головне - План Путіна!

Хоча насправді нічого нового немає ні в російській пропаганді про "дружбу", ні в думці Макаровича. Ну геть нічого. Усе так само було і рік тому, й два, й десять.

Але ми влаштовуєм істерику, тому що так треба: реагувати "тут" і "зараз". Бо Ворог же! З бальшущєй букви "В".

Приземлився в Борисполі Грустная Криса Гризлов? Ну все. Завтра песцеві, чи, як їх там, псковські десантники, стоятимуть у Чопі.

Ми любимо ці істерики, ми варимось у них, відварюємо їх у власних мізках.

Альоу, народе! Нічого не буде. Третій рік вони нас лякають - але нічого не було.

І якби Зрада була вже готова, засмажена, приправлена й накрита кришталем - то на фіга сюди б летів Гризлов?! У тому-то й річ, що ніякої Зради Москва не добилась. Інакше летів би Гризлов собі прямо до Мінська, і не сьогодні, а 13 січня, коли й очікується новий раунд "Мінського процесу".

Проте ми вперто лякаємось.

Може, це такий національний спорт - боятися?

olexander.mykhelson
Олександр Михельсон

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації