- Нуж-бо поквапся, - тільки-но Володимир звернувся до сина, як біля хвіртки дитячого садочку несподівано виникла кремезна жінка в чорній хустці.

- Продай дитинку, касатік! - циганка лагідно поглянула на малюка.
Від такої несподіваної зухвалості у Володимира перехопило дух.
- Юзік, ти? - отямившись, він збагнув, що це мабуть черговий розіграш колег по цеху.
- Лала. Мене звуть Лала і я не жартую: продай дитину, заплачу золотом.
- Пішла на х... , сука! - від гніву Володимир на мить забув, що поруч дитина.

Ранішній інцидент не давав спокою весь день. Сцена, в який кіногерой Володимира посилає представника МВФ в дупу, ніяк не клеїлася. Тексти геть вистрибували з голови, бракувало елементарної концентрації і тому Володимир раніше повернувся додому.

- Може зателефонувати в поліцію? - було помітно, що дружина не на жарт перелякалася.
- Лєна, і що я їм скажу? Що напишу в заяві? Мене ж засміють ... Адже реально не було жодної погрози, жодної агресії. Заспокойся, люба, то була просто психічно хвора жінка.

Наступного дня Лала перехопила Володимира, коли той застрибував в автівку. Вона не встигала наблизитися, тому здалеку повторила свою пропозицію гучним вигуком "Харашо заплачу, касатік!". Нестерпними стали і всі наступні дні. Циганка в той чи інший спосіб нагадувала Володимиру про себе і він не знав, як позбутися цього кошмару. Звертатися в поліцію не наважувався - він людина публічна і розголосу цієї історії не минути. З цієї ж причини вирішив не розповсюджуватися в колективі і довірив свою біду тільки одній, на його переконання найрозумнішій, людині.

- Не сци Вован, ми їх сдєлаєм!, - Валєра прийшов на сімейну нараду з чіткім планом. - Тут потрібен нестандартний підхід. Де твоя колишня КВНівська кмітливість, капітан? Слава Богу, я ще не втратив хист. Так от, карочє: з циганкою треба поговорити. Завтра підійдеш до неї і скажеш: "добре, продам, але за сто мільйонів". Ця хвора перемкнеться на пошук грошей і ви про неї забудете. Ну як вам, хіба не геніальний план?! Я навіть вивів універсальну формулу: "Перемагай супротивника, граючи по його правилах!" - задоволений формулюванням, Валера підняв догори вказівний палець.
- А може все-таки звернемося в поліцію? - витримавши паузу, Лєна без особливої надії подивилася на чоловіків.

Наступного ранку Володимир потрапив на Лалу точнісінько в місці першої зустрічі і за тих же обставин. Добрий знак, подумав він і, міцно тримаючи сина за спиною, рішуче наблизився до циганки.
- Значить так, Лола. Чи Лала, як вас там ... Те, що ви просите, я продам, але за сто мільйонів. Доларів. - Володимир переможно зазирнув в чорні очі незнайомки. - Тож коли будуть гроші?
- Тут ось яка справа, Володимире ... Давайте разом обговоримо вашу пропозицію. Погодьтеся, вашу оцінку об'єкту угоди навряд можна вважати ринковою. Ви, як успішний бізнесмен маєте це розуміти. Давайте розглянемо факти, - Лола вправно дістала планшет з-під пишних спідниць. - Дивіться, американська сімейна пара придбала немовля у торгівців дітьми за 50 тисяч. Але якщо врахувати вплив на американський фондовий ринок стрімке падіння індексу Доу-Джонса з непереконливим виходом з піке індексу Стандард-Енд-Пурс, то виходить що ...

Володимир з'явився на порозі квартири в дивному стані. Він постійно щось бурчав під ніс, морщив лоба, намагаючись щось розрахувати і, здається, навколо нічого не помічав.
- Вова, подивись на мене! Ти з нею говорив? - Лєна вже не могла стримувати тривогу.
- А, це ти ... Так, так, говорив ... Розумієш тут така справа ... Американський фондовий ринок такий нестабільний ... Але виявилося, що не настільки все погано і ми таки домовилися ... П'ять тисяч гривень ... На умовах поставки Сі Пі Ті із відтермінуванням платежу ...

Лєну раптово прошибло струмом.
- Де син?! Де наш син, дегенерат?! - кричала вона, не стримуючи сліз, і щосили лупцювала обличчя чоловіка, чим швидко вивела його з гіпнотичного стану.
- Твою ж мать ... Ппп-поліція! - Отямившись, Володимир схопив в руки мобільник ...


olexandr.denysenko
Олександр Денисенко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації