Відмазку, яку Діма вигадав для вибілювання власної репутації в очах патріотичної спільноти, здавалося можна було б сприйняти за чисту монету. Чому б ні ? Така собі міжнародна спецоперація, на вістрі якої крутий спецагент, ризикуючи репутацією заради порятунку планети, виводить на чисту воду зухвалих злочинців.

А шо, так можна було? – в розпачі запитує невдаха Яременко. Бо дурень - не скористався шансом вигадати бондиаду для пояснення власних позашлюбних сексуальних втіх.

Діма викрив себе саме наприкінці своєї гнівної заяви. За її логікою після оприлюднення деталей спецоперації спецагент мав би витерти втомленого лоба і вибачитися перед журналістською спільнотою та суспільством за те, що вимушено тримав всіх в омані і своєю поведінкою спровокував вибух суспільного гніву.

Натомість пихатий нарцис накинувся на всіх з вимогою щирого вибачення перед його видатною персоною. Ще й з погрозами - мовляв, я вас всіх зафіксував на відео і тепер тільки спробуйте не прибрати до завтра гандони, якими розмалювали офіс!

Так от, цим Діма однозначно засвідчив: якби функцію сраного інтерв’юера виконав будь-який інший латексний витвір, то Діма ні на мить би не обурився, а схвально мовчав би в трубочку, кусаючи себе за лікті від заздрощів.

Якось дивно виходить: Діма начебто стверджує, що був вимушений зіграти роль журналюги-негідника в СБУ-шній виставі, але при тому з гнівом кидається на кожного, хто встиг негативно висловитися про персонаж, якого він зіграв.

Не вірю, Діма. Відмазка не працює.
olexandr.denysenko
Олександр Денисенко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації