Ви досі вважаєте, що Віктор Янукович не має свого персонального блогу? То мушу заявити, що ви сильно помиляєтеся - просто тицьніть на це посилання yanukovych.com.ua, або на це yanukovych.com. Як бачите, у Федоровича є свій блог, просто він веде його не власноруч - за нього це робить Петро Порошенко з командою.

Саме так я мушу сьогодні сприймати той факт, що президентська адміністрація й досі не скасувала згадані лінки на офіційний президентський ресурс. Нагадаю - колись їх Янукович залишав під обіцянкою "Почую кожного!" на білбордах .

Боротьбу з цими лінками я розпочав одразу після революції, ще за часів Турчинова. Писав про це неподобство у соціальних мережах, намагався акцентувати увагу будь-кого, хто хоч якось має стосунки з президентською адміністрацією - все марно. Згодом, вже при Пророшеко, написав електронного листа в адміністрацію (тоді ще була така можливість), згадував про це в коментарях до ФБ постів народних депутатів, але все досі залишається без змін.

Для будь-якого web програмера, що має доступ до президентського сайту, заблокувати посилання Януковича - дві хвилини роботи. Це досить просто й примітивно, тож я пропонував певний креатив - за цими посиланнями відкривати сторінку, яка повідомляє про те, що негідник знаходиться в розшуку за злочин проти українського народу.

Повну бездіяльність адміністрації в цьому питанні я був схильним пояснювати звичайною недбалістю та пофігізмом рядових працівників адміністрації. Але вчорашня заява Гройсмана про те, що олігархи є надбанням українського держави, вимушує мене тепер дещо по-іншому сприймати цю проблему.

Адже дійсно, чим більше часу спливає з подій другого Майдану, тим більше зміст президентського сайту нагадує блог Януковича ...


olexandr.denysenko
Олександр Денисенко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації