У випадку вдалого виступу в групі, Динамо не потрапить ні на Локомотив, ні на Зеніт - організатори турніру розведуть команди від гріха подалі. А от БАТЕ в якості суперника Динамо організаторів не турбуватиме, тож потрапити на білоруську команду у Динамо шанс, хоч і дуже теоретичний, але таки є.

Так от, я дуже хочу, щоб київське Динамо в лізі Європи вийшло з групи і потрапило саме на білоруський БАТЕ. Ні, ні, я не маю зайвих ілюзій - навряд ця зустріч стане яскравим футбольним святом. Справа в іншому.

Я хочу перевірити Суркіса на вошивість.

Історія з Павлом Грибом однозначно засвідчила - Білорусь для громадян України є територією небезпечною. Навіть небезпечнішою за територію Росії, адже для найпаскудніших справ російські гебісти дуже полюбляють обирати чужі території (малайзійський боїнг тому підтвердження).

Якщо президент Динамо реально стурбований безпекою своїх футболістів та динамівських вболівальників, то у випадку такого, прямо скажемо, малоймовірного жереба він має категорично відмовитися від гри на Борисов-Арені. Я не тішу себе ілюзіями щодо патріотичності гравців Динамо - принаймні, таких, як Роман Зозуля в цьому спортивному колективі якось не помічалося і тому навряд можна очікувати, що саме до футболістів виникне якась фсбшна зацікавленість. А от до динамівських ультрас у гебістів питання точно є - як мінімум, щоб задокументувати текст пісні, яка зазвичай виконується фанатами на двадцятій хвилині матчу.

Сподіваюся, що Ігор Михайлович не просто відмовиться від виїзного матчу, а в жорсткій формі поставить ультиматум до ФСБ Росії з вимогою письмових гарантій щодо безпеки. Принаймні так, як він вимагає гарантій безпеки від СБУ для участі команди в матчі на маріупольському стадіоні.

Втім, може статися й так, що Ігор Михайлович не побачить для команди жодної загрози в Білорусі - ми ж брати, триєдиний народ і всі наші діди воювали. А якщо якісь горлопани за "Слава Україні" опиняться в російській буцегарні, то так їм і треба - нехай думають перед тим, як відкрити рота.

Таки жаль, що рівень Динамо і БАТЕ не дотягує до чемпіонського і зводить ймовірність їхньої зустрічі до нуля. Дуже цікавий матч вийшов би.

olexandr.denysenko
Олександр Денисенко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації