У таку спеку спочатку пірнемо у наші моря та річки, а потім вже подивимося, що там - завтра)

Як ви можете побачити на карті температури води у Чорному, Азовському морях та Дніпрі - водичка прогрілася до 20-25 градусів. Карта:

Освіжилися і - знову у завтрашню спеку.

24-го червня максимальна температура повітря в більшості областей України становитиме +29+33 градуси, місцями +33+35 градусів. На відміну від більшості країн Західної Європи. Навіть у Мадриді буде свіжіше)) Карта:

Окремі короткочасні дощі ймовірні 24-го червня у західних областях, південній частині, а також торкнуться Житомирщини та Вінниччини.

Проте все ж домінуючою в Україні буде суха повітряна маса.

У Києві в четвер передбачається +32+34 градуси. Переважно сухо та сонячно, хіба що ввечері набіжать якісь хмарки і десь трохи капне. Але нічого серйозного.

У суботу-неділю до України наблизиться атмосферний фронт із Західної Європи, який принесе більше дощів і невелике послаблення спеки повсюди, окрім Сходу України, Дніпропетровщини та Запоріжжя.

А поки що - хекаємо і ховаємося у затінки, на вітерець, під вентилятори та кондиціонери (із розумом), носимо капелюхи й капелюшки, п'ємо побільше чистої води, варимо й охолоджуємо компоти, фаршируємо кабачки, протираємо вологою рукою котів, плануємо вихідні)

Більше прогнозів погоди - на сторінці Наталки Діденко https://www.facebook.com/tala.didenko

pogoda.didenko
Наталка Діденко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації