Грозові дощі, часом сильні зливи, град та шквали охоплять значну частину нашої території. Карта:

Лише крайній південь та Волинь ухиляться від серйозної негоди.

Тому вже сьогодні плануйте завтрашній день, подбайте про захист здоров'я від стрибків атмосферного тиску, не легковажте атмосферними процесами - захистіть себе та своє майно, враховуючи прогноз погоди.

І якщо минулий дощ пройшов у вас рясно, тихо та із словами "тю, а казали...", то це зовсім не означає, що наступного разу, тобто, завтра, буде так само.

Зараз час для класичних синоптичних термінів, які часто розумники використовують для мемів та насмішок - "місцями", "в окремих районах", "подекуди"

Якраз так і буде - місцями може вальнути така несмішна злива, що затопить серйозно, а на сусідній вулиці знову звучатиме "тю, а казали...".

Температура повітря на Заході, Півночі, у більшості центральних областей України становитиме +22+27 градусів.

Навіть на Одещині та Миколаївщині вже почне мінятися повітря у бік свіжішого.

Проте спека ще затримається завтра на Сході, Дніпропетровщині, Херсонщині, в Криму та південному сході,+30+34 градуси. Карта:22-го липня спека впаде й там, нарешті)

Кияни! Завтра знову поливатиме дощами та гримітимуть грози. Можливі шквали та град. Температура повітря знизиться до +20 градусів.

Тобто, буде мокро, вітряно і свіжувато.

Сильні зливи та шквали, ймовірно, можуть спровокувати небезпечні наслідки, подумайте, як і на чому краще їхати у справах.

Вже сьогодні подбайте про безпечну парковку для вашого автомобіля, якщо підете вранці з дому, закрийте вікна, щоб не було протягів, не знаю, чи зробить "погоду" парасоля при сильній зливі, яка очікується, проте - візьміть.

Словом, стежимо разом за розвитком цікавої, але непростої синоптичної ситуації.

Більше прогнозів погоди - на сторінці Наталки Діденко https://www.facebook.com/tala.didenko

pogoda.didenko
Наталка Діденко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації